Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá? (lentebb)

Figyelt kérdés

Van a sulinkban egy nálam két évvel fiatalabb fiú... helyes, aranyosnak néz ki, érdekes személyiségnek. Viszont nem tudom hogyan közeledjek hozzá, szólítsam meg és milyen témát hozzak fel. Esetleg fészbukon írjak rá? (bár ez nem túl jó..) Nem feltétlenül párkapcsolatot akarok ebből az egészből kihozni.. bár elsősorban olyan szempontból szeretnék hozzá közeledni (persze nem rögtön). Köszi előre is!

L/15


2012. jan. 30. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
mosolyogj, pislogj nagyokat
2012. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
már annak is örülne ha leszólítanád. Ha tetszel neki elsőre, akkor nyert ügyed van, még akkor is ha ideges vagy.
2012. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy 13 évesen járni akarna valakivel:D

bár ki tudja mai világba

2012. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vigyél neki szilvásbuktát!


Komolyra fordítva a szót, szerintem az is elég kezdetnek, ha pl a büfében "véletlenül" mindig összefutsz vele, rámosolyogsz, esetleg "véletlenül" picit meglököd a sorban, és mosolyogva elnézést kérsz tőle :) Az első lépés, hogy felhívd magadra a figyelmét. Utána amikor már a memóriájában vagy egy rövidebb/hosszabb ideje, az is lehet, hogy önként fog kezdeményezni nálad - de ha nem, akkor még mindig bevehetsz több, hasonló trükköt, vagy esetleg meg is szólíthatod valamilyen ürüggyel.. :)


23/F

2012. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
teljesen rosszul írtam :D én 15 vagyok ő 17. szóval nálam öregebb.. csak arra koncentráltam h én fiatalabb vagyok és így elírtam :) köszönöm az eddigieket! de hogyan elegyedjek vele szóba? milyen téma kapcsán?
2012. jan. 30. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!