Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soroljátok fel azokat a tulajdonságokat, amiknek a leendő férjetek feltétlen meg kell h feleljen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És a legfontosabba(ka)t kihagytam: érzelmi intelligencia, határozottság.
2012. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
És neki ne legyenek elvárásai felém? Miért hiszik azt egyesek, hogy elvárásokat fektethetnek le, mikor ők vannak a legmesszebb az alapvető elvárásoktól?
2012. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
77%, senki nem mondta, hogy neki nem lehetnek elvárásai, de olvasd el mégegyszer a zöld keretben lévő vastagon szedett kérdést.
2012. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hmm... amiknek feltétlen megfeleljen?


Hát, külsőre (kiindulva az eddigi szerelmeimből) majdnem tökmindegy :)


Belsőre: legyen jó ember (becsületes, rendes...stb), okos, legyen humora, és főleg szeressen és tiszteljen engem. Persze az sem árt, ha a jövőképünk (legalább nagyvonalakban) hasonlít.

2012. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

- nála hűségesebb férfi ne létezzen a világon

- soha ne létezzenek tabuk egymás előtt, egymással szemben

- mindent, bármit megbeszélhessek vele (a menstruációm részletes taglalásától kezdve akár a hasmenésen át az aranyérig stb)

- mindenkinél (még önmagánál is) fontosabb legyek számára

- közös értékrend



nah ezeket már sikerült megtalálnom a férjemben, úgyhogy eszemben sincs tovább keresgélni. :)

2012. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én legyek neki az első mindenben, legyünk egymás cinkosai, legjobb barátai, bajtársai, szeretői. Legyen gyerekimádó, mint én. Szerezzen váratlanul meglepetést, és néha érezzen rá, hogy mire vágyom, pl. egy forró tea. Fogadjon el, úgy, ahogy vagyok. Legyen életvidám és tudjon megnevettetni. Legyen segítőkész és odaadó, szeressen becézni (nekem ez valamiért fontos).

Becsülete és érzelmi intelligenciája legyen a helyén.

Külsőre legyen magasabb nálam, ami nem nehéz, 157cm vagyok. És legyen legalább 4-5 évvel idősebb.

Asszem nagyjából ennyi.

De már megvan Ő, az én kis Élettársam. :)

23N

2012. febr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne megfeleljen; nem versenyló!


Ami fontos nekem: legyen objektív, ha vitatkozunk (meg amúgy is), jószívű, ne játsza meg magát, határozott, értelmes, becsületes, tisztességes, megbízható felelősségteljes. Értse meg, ha kicsit magam szeretnék lenni a gondolataimmal - ha nem mondok el v.milyen engem ért sérelmet rögtön.

2012. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!