Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elképzelhető, hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elképzelhető, hogy teljesen eltérő emberekből is ugyan azt hozom ki?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy valahogy a személyiségem mindig ugyan abba a bizonyos mederbe tereli a dolgokat, bárki is a partner. Szóval mindenki hasonlóképpen reagálja le a közeledésem legyen az barátt, vagy vonzalmi..

Vagy én vonzom be mindig a hasonló karaktereket és csak nekem tűnnek másmilyennek?

Ódzkodtak mind a velem való konfrontálódástól. Még akkor is, ha épp azért tetszett meg , mert előadta a "ki ha én nem" típust. Mellettem viszont teljesen más volt. Ha úgy érezte, hogy haragszom messziről elkerült és lesütötte a szemét, ha találkoztunk valahol "véletlenül". De nem csak ebben nyilvánul meg.


2012. jan. 31. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés, lehet így van, ahogy írtad, ezekszerint erős karakter vagy. Mesélj még miben nyílvánul ez meg.
2012. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj kicsit nyitottabb ,vidámabb lenni! Esetleg pozitívabb! Gondolom nem véletlenül érezte úgy,h haragszol vagy ilyesmi, aki rossz,negatív hangulatot sugároz,és nem vidám,azt egy idő után mindenki elkerüli :$
2012. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked olyan emberre van szükséged,aki határozott,gátlástalan,vidám,és egy jó adag humorérzékkel van megáldva!:) És persze elég erős egyéniség,akárcsak te...gondolom a gyengébb lagymatagabb sze,élyeket megveted, és mindig csak a tökéleteset keresed.
2012. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából igen, elég kimért vagyok. Gyakran morgom. És nem vagyok az az örökké mosolygós.:) Vagyis gyakran humorizálok és nevetnek is mellettem, csak én nem velük. A reakcióimat nem tudják megjósolni és talán ez az, ami a kételyt felébreszti bennük. Illetve a kritikáknak nagyobb hangot adok, mint a dicséreteknek.

Amúgy pedig igen. Pont ezért írtam, hogy megtetszett a "ki ha én nem stílus". Aki határozott és önbizalommal teli, emellett nem kerülte a konfliktust. Aztán csodálkoztam, hogy miért lett hirtelen más..

A lagymatagabb személyeket pedig nem megvetem, csak közönnyel fogadom őket.

2012. jan. 31. 18:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim azt mondták, hogy amíg én nem változom meg, addig ez így fog maradni. Hiába szeretnék egy "erős jellemű" társat, akire alkalmanként akár még támaszt is nyújthat és nem kell mindig mindenkor nekem megnyitni a sorokat.. Már próbáltam érzékibben közeledni emberek felé. Nyitottabban... De sajnos, amint elengedem magam előjön ez az "énem" és bekövetkezik a szokásos.
2012. jan. 31. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen vagy,hát próbálj meg változni! De maradhatsz persze ilyen is, csak akkor ne lepődj meg,ha egy idő után mindenki elhagy,és levegőnek néz...stb. Ismerek ilyen személyeket mint te,az ilyenek sorsa a magány...:/


Ha viszont nagy szerencséd van,találsz magad mellé megfelelő partnert,a leírtak alapján ilyen partnerre lenne szükséged:- Őszinte,határozott,nagyon nyitott,nagyon vidám,aki humoros,aki erőt ad neked,aki támaszt nyújt neked,aki segít ha bajban vagy,aki kimondja neked,ha nem tetszik benned valami,aki megértő és ha kell megnyílik előtted,megosztja veled a bizalmas dolgait,megbízik benned,olyasvalaki aki gyengéd veled,nem fél kimutatni akár tettekkel,hogy szeret téged,de nem is erőltet rád semmit, aki elviseli a hangulatingadozásaidat ,és nem taszít el magától,ha olykor rideg is vagy vele. Én legalábbis ismertem egy ilyen lányt mint te,és ő egy ilyen partnert talált magának,azóta is boldogok. Szóval ne csüggedj,léteznek még ilyen emberek,akik kihozzák belőled a jobbik énedet. Mindenesetre az illetőnek nagyon kitartónak kell lennie,de kívánom neked,h megtaláld!

2012. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló személyiség vagyok, végtelenül határozott, kimért, makacs. Beszélgettem erről néhány sráccal, és azt mondták, hogy amolyan jégkirálynőnek látszom, aki nagyon szép, de egyszerűen nem hajlandó magához közel engedni az embereket, sőt, nem is érzi, ha közelednek felé.


Képtelen voltam feladni ezt az énem, talán egy kicsit váltam nyitottabbá, de egy következő beszélgetésnél az is előjött, hogy annyi dologról van (túl) határozott véleményem, hogy az embernek elmegy a kedve a velem való vitázástól - itt nem a tányérdobálós veszekedésekre gondolok -, mert annyira meggyőzhetetlen vagyok.


Idővel rájöttem arra, hogy az, akit tényleg érdeklek, úgyis küzdeni fog, érdeklődni, beszélgetni akar majd. Ehhez mérten meg is találtam a páromat, aki hasonló személyiség mint én.

A határozottság nem baj, csak a nőknél sokkal ijesztőbb, mint a férfiaknál.


Viszont pozitívum, hogy jobban megszűröd az embereket, ezáltal kevesebbet csalódsz, nem tudnak annyira átverni, mint másokat, viszont többet érzed majd magad egyedül.


Ez van, de nem hiszem, hogy ezen változtatni kell, amit érdemes megtanulni, hogy néha igazat kell adni másoknak, nem lehet mindig neked igazad.

2012. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem,mi olyan magasztos és nagyszabású abban ha flegma vagy,távolságtartó,rideg meg makacs. Nyugodtan légy csak büszke rá,de senki nem viseli el hosszútávon. Egy nyugisabb,papucsabb pasi rádhagyná a dolgokat,míg egy határozott,karizmatikus egyén mellett te csak másodhegedűs lehetnél-ez persze,nem tetszene és TE,aki olyan büszke és makacs kénytelen lennél "behódolni". Ez persze nem tetszene az egodnak sem is borzasztó frusztrált lennél.. És így tovább. Lusta vagyok kibontani ezt a gondolatmenetet.
2012. febr. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!