Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy pasival éreztetni a törödést?

Figyelt kérdés
Nem a farkán keresztül...értem ...!!!
2008. ápr. 4. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

hát pedig... :)


Egy pasinak törődésre (női értelemben) kifejezetten nincsen szüksége. Számára a kaja, a tiszta ruha, hogy hagyják pihenni, meg az, hogy megkapja a szexet elégséges. (na ezért majd most jól fel leszek négyelve)

Íg első körben ennyit tudok válaszolni. Ha kicsit konkrétabban kérdezel, akkor lehet tudok segíteni tényleg hasznosan is.

2008. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem süksége van egy pasinak is arra, hogy elmondhassa, neked ami bántja...az én barátomnak nagyon fontos, hogy bármit megbeszélhessen velem, és ha szüksége van rám akkor ottlegyek neki:) ez igy természetes:) azért ne tegyél mindig a kedvére mert hozzászokik:P

mennyi idős vagy? csak hogy tudjuk menyire beszéljünk alap dolgokról...

szerintem törődés ha beteg meglátogatod...sms-t irsz neki ha hiányzik (ez utóbbit sem kell túlzásba vinni)

kérdezz konkrétabban:)

2008. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigieket de csak 14 vagyok szoval nem szeretnék még nagyon nagyon a kedvére tenni szerintem rá ér az majd késöbb is :)(sex)
2008. ápr. 4. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Nah szóval: A legjobb FIÚ barátom véleménye: (idézem) Nem az a tőrődés, ha kimossa a gatyámat, megtömi a hasam, és rendet rak. Viselkedjen nőként, és ha szexelni akarunk, ne a mosatlan edény legyen már a fontosabb.Másodszor nekem fontos, hogy meghallgasson és LEGYEN véleménye!!!

tiszta zokni kaja stb.. csak ezután jön...

2008. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vidd neki ágyba a kaját,lepd meg .. stb....:P
2008. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanúgy mint ahogy egy nővel.gondol át te mit érzel törődésnek,mit vársz el,és ugyan azt nyújtsd neki!
2008. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az eddigi valaszok kozul szerintem egyik sem teljes,ha torordni akarsz egy ferfival akkor mosolyogj neki sokat ,simogasd,szeretgesd,ulj az olebe ,beszelgess sokat vele,ereztesd hogy o a legfontosabb a szamodra ,es hogy barmikor kiallsz mellette,persze csak azzal csinald ezt aki megerdemli....
2008. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!