Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sokkal idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sokkal idősebb mint én, de a barátnőmnek elmondta hogy nagyon szeret és hogy szerelmes volt belém. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogy van egy nálam sokkal idősebb srác.. mindketten vonzódunk egymáshoz, de az elvek miatt nem lehet mert hogy idősebb sokkal mint én, és személyiségre is nagyon összepasszolunk (ezt mások is mondták) és igazából irtózatosan bele vagyok esve.. és egyre jobban fáj hogy nem lehetséges a társaságában alig bírom hogy ne sírjam el magam.. igazából a legésszerűbb lenne tovább lépni de már próbáltam és nem sikerült... van valami esélye ennek az egésznek? mondjuk néhány év múlva? (nincs barátnője mert nem talál olyat akiben azt látná amit keres)
2012. jan. 30. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"van valami esélye ennek az egésznek? mondjuk néhány év múlva?"


Úgy könnyebb lenne erre válaszolni, ha tudnánk, hány évesek vagytok.

2012. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
itt valami 16l és olyan 22-25 f lesz a válasz.
2012. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15 l 24 f..
2012. jan. 30. 10:48
 5/9 A kérdező kommentje:
ja még annyit hogy nem annyinak nézek ki amennyi vagyok hanem kb 20 évenek (smink nélkül persze, és nem szerintem hanem mások szerint) és fejben is előrébb vagyok mint a korombeliek ahogy elnézem (ezt is mondták mások)
2012. jan. 30. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Most van, néhány év mul a nincs. Egy szerelem max 2 évig tart.

De hogy egy 15l és 24f szellemileg összepasszol?! Fizikailag igen, nagyon is, de nem szellemileg! Ne hagyd magad hülyére venni. Annak, hogy ez komoj az esélye szerintem nullához-konvergens!

2012. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
márpedig a szerelem nem ismer korlátokat!
2012. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm,h a csaj 15 éves most a pasija meg 25 és összejöttek.Együtt vannak már több mint 1 éve,és jól megvannak.A csaj nagyon érett gondolkodású,mint kb egy 21 éves.Szerintem ha megérti egymást a két ember,akkor a korkülönbség nem számít.
2012. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 JaniB válasza:

Mindketten regeljetek ide és töltsetek ki lehetőleg minél több tesztett a pontosabb eredményért. (De ne együt töltögesétek hanem külön külön)

Ha nem terveztek családot pár év múlva, csak úgy elvagytok egymással akkor valószínüleg szét fogtok menni a közös cél hiánya miatt.

2014. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!