Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barát zónából átkerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát zónából átkerülni Lehetséges pasi zónába lehetséges? Csajok hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 18:42
1 2
 1/11 Inkog Nito ***** válasza:
Egy lány barátomat én is faggattam a témáról.Kurv@ nehéz.
2012. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érted, hogy baráti kategóriából átkerülni férfi kategóriába, hát az nagyon ritka.

Én legtöbb esetben a fiúbarátaimat szinte lányként kezelem, már csaknem a legjobb barátnőim szintjén.

Szóval az esély, hogy egy jó barátot, szex-szimbólumként (vagyis kívánatos hímegyedként) kezeljek, kizárt! 21

2012. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Inkog Nito ***** válasza:
Én mondtam....
2012. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges. Az, hogy nehéz-e, csak a lánytól függ.
2012. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezért nincsenek lány barátaim, hogy a barát-zónát elkerüljem. Legalábbis ezt mesélem be magamnak... :D
2012. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nehéz.

Alapból eszem ágában sincs férfiként tekinteni a barátaimra. Mintha egyneműek lennénk, eszembe sem jut, hogy ő férfi, én pedig nő vagyok.

Nem is tudom mivel lehetne ezt eszembe juttatni, úgyis csak legyintenék, mert nem venném a célzásokat.

2012. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1 millió esetből 1x lehetséges. A lányok akkor raknak barátzónába, ha külsőre nem tetszel nekik, úgy pedig eleve nincs esélyed összejönni velük.
2012. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha az illető képes olyan kifejezést használni, mint a "barát zóna", akkor sehogy. Komolyan. Nagyon-nagyon gáz.


Egyébként a lányok nagyon hamar hajlamosak belezúgni egy srácba. Ha veled csak barátkozik a lány, az szinte biztos, hogy azért van, mert nem tetszel neki, nem tart elég férfiasnak. Mondjuk ha nem "átkerülni" akarnál a "lehetséges pasi" zónába, hanem inkább vinnél neki egy szál virágot, amikor legközelebb találkoztok, valószínűleg máris férfiasabbnak tartana.

2012. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele h nem igazán :) ha barátok lettünk akkor semmiképp nem kockáztatnám h elveszítsek egy jó barátot csak azért mert a szerelem nem jött össze és szakítottunk
2012. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha régóta jó viszonyban lennénk és nem vonzódtam volna hozzád soha, akkor esélytelen. Viszont ha kezdeti barátság és a vonzalom is megvan, akkor könnyen lehetséges.
2012. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!