Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy fiú folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy fiú folyton bámul?

Figyelt kérdés

Folyton néz engemet.Néha tök jo fej ,de néha köcsög ,de mindíg néz.

Ma 25-szer nézett amikor láttom ezt onnajd tudom mert mindíg amikor rám nézett tolall húztam egy csíkot a tenyeremre.


2012. jan. 27. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Biztos lógott a fika az orrodból.
2012. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
néz,mint borjú az újkapura :D
2012. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Azért néz mert tetszel neki.


"Néha tök jo fej ,de néha köcsög"

Azért jó fej mert tetszel neki és azért köcsög néha mert ilyenek vagyunk. Rám is illene ez a leírás a "néha" szót leszámítva, mert én sajna elég gyakran vagyok köcsög. 19/f

2012. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
háth hétfőn kedden köcsög volt de szerdán hiper-szuper köcsög volt...de közben kedves is volt...Csütörtökön nem voltam suliban mert mentem megnézni az új sulimat :) és ma találkoztam vele suliba jövet és örült nekem szerintem és leszolított beszélnigetni is majd folyton nézett a suliban és jol elvoltunk egyszer szlovákon falazott nekem és jol elvoltunk de hétfőn meg olyan p*öcs volt...szerintetek probálja kihaszálni az időtt ,hogy velem legyen (vagy mit) addig amíg nem megyek el más suliba és már szerdátol másba járok...
2012. jan. 27. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:

"(vagy mit)" - :)) ezen most vigyorogtam egyet :D


Gondolom kedvel téged, bár ha tényleg más suliba mész akkor nem tudom, hogy lenne-e értelme összejönnötök. Ha közel laktok egymáshoz és a sulik sincsenek túl messze akkor szerintem nyugodtan beszélgessél vele aztán majd meglátod hogyan tovább.


Az, hogy külön suliba fogtok járni szerintem csak jót tesz a viszonyotoknak. Legalábbis én mindig utáltam egy velem egy suliba járó lánnyal randizgatni. Lehet ő más, nem tudom, ezt majd vele kellene megbeszélned.


Szerintem ha köcsög és közben kedves akkor ugratni szeretne, viccelődik. Nem tudom hány éves a srác, de nem csinálja rosszul, szilveszterkor én is így jöttem össze egy csajszival :D 22:02-es voltam

2012. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok én is kb. Ilyen esetben vagyok, kirúgtam 5.ben egy fiút azzal a szándékkal, hogy "nem törődik velem" és azóta folyton engem néz és találkozik a tekintetünk, és szó mi szó megbántam, hogy kirugtam és tegnap farsangon is engem nézett, de amikor eljött melettem rám sem nézett és körte én meg nyuszisodtam és nem mertem hozzá oda menni, és nem tudom mit tegyek! Van ötletetek, hogy mit tegyek?
2012. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!