Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok mit is értenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mit is értenek a törödés alatt?

Figyelt kérdés
mit tegyek h a lány is azt érezze h törördök vele?
2008. ápr. 4. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Légy vele figyelmes, előzékeny és udvarias. Vedd észre, hogy új frizurája van, dícsérd meg, ha jól áll rajta a ruha, jó az illata, a sminkje ( de csak akkor, mert a hamis bókokat sokadik érzékkel tudjuk szelektálni, s utáljuk ), kérdezd meg, hogy milyen napja volt, hogy érzi magát, mit szeretne csinálni, néha lepd meg apró dolgokkal, ami nem feltétlenül anyagi természetű, de az is lehet. Lepd meg valami olyasmivel amire régóta vágyik, pl: kirándulni valahova vagy egy filmet szeretne megnézni a moziban. Ne felejtsd el a Nőnapot, névnapot és születésnapot, Karácsonyt. Húsvét és Valentin már kétséges...

Simogasd, puszilgasd, s tudj vele együtt hallgatni is.

Ha segítséget kér, ne buta nőzd le, mégha egy szög falbaveréséről is van szó ( férfiak zöme nem tud egy gombot se felvarni úgy, mint egy nő ellenpéldaként ), soha ne becsüld le azt, amiért segítséget kér tőled, hiszen ha már tőled kéri, akkor téged értékel, s ne élj vissza a bizalmával.

A legegyszerűbb, ha Őt magát kérdezed meg, végtére is nem vagyunk a másik nem bőrében, s nem tudhatjuk. Nem baj, ha azt mondod neki, hogy nem tudod, hogy mit ért ez alatt, hogy törődj Vele! A jó szex is csak kommunikáción múlik leginkább, hiányával viszont...

Természetesen mindezt Te is elvárhatod Tőle, de ő sem biztos, hogy tudja, hogy Te mire vágysz!

Nekem az egyik legkedvesebb az volt, amikor a párom vacsit főzött nekem :) Finom is volt nagyon... :D


Remélem hasznodra vált a válaszom.

2008. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még mindig én:

Tanuld meg tisztelni, s szintén viszontelvárható ez is.

2008. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, tisztelet, gyengedseg, h meghallgatod. meg akkor is ha nem erdekel hallgasd meg, es figyelj oda mit mond, ne erezze h a falnak beszelsz. Tolstel vele idot, ez mondjuk szmelytol fugg h ki mit igenyel. pl mikor tanultam nem igenyeltem suru talizast de ma mar ha nem is surut jol esik ha az illeto probal legalabb latom h igyekszik velem talalkozni. h gondol ram.. h felhiv.. megkerdi h h vagyok... aki mellett neha elsirhatom gondjaim... aki neha meglep aprosagokkal... nem kell nagy dolgoknak lenni es draganak csak vmi ami kedves es azt jelenti h gondolt ram... az h ne akarjon lerohanni es h ne azt erezzem h neki csak a sex kell... h erdekkli a szemlyem a belsom es nem cska a kulsom...
2008. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Ha szereted a lányt akkor a törődés jön magától...a féltés, a gondoskodás...meglátod:)
2008. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elottem levo valaszadonak teljes mertekben igazat adok,ha szertsz valakit a torodes mar magatol jon....
2008. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!