Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nem szeret buliba járni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem szeret buliba járni, az hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Nem járok szórakozóhelyekre, bulikba, úgyhogy ott nem tudok ismerkedni. Iskola, munkahely kizárva, mert nem olyan a társaság.

Abban nem hiszek, hogy utcán, boltban, parkban szembe jön velem a nagy Ő....

Akkor szerintetek hol van még esély az ismerkedésre?


2012. jan. 28. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehol.
2012. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Otthon ülve sose fogsz ismerkedni.
2012. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barati tarsasagok, baratok baratai, csoportos kozos programok, sportkorok, klubbok...
2012. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak van suliban aki normális stb.. nem kötelező neked egykorúakkal lenni, lehet fiatalabb , idősebb ...

internetet nem találnám jó ötleteknek, nem vagyok legalább is én a híve...

2012. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mind1,csak ne a rohadt közösségi oldalakon(facebook,társkereső,love.hu...stb-.-)
2012. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szeressél buliba járni, nem kell a disco fóbia.
2012. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha egy csinos 17-22 év közötti lány vagy, akkor akár itt, ha írsz nekem egy privit. ;)


Én fent vagyok társkeresőn, de megmondom őszintén nincsenek túl jó tapasztalataim, pedig úgy gondolom pont az lenne az értelme, hogy tudjanak ismerkedni akik nem járnak bulizni vagy szórakozóhelyekre.

21/F

2012. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Kedves Utolsó válaszoló!

Azért nem írok neked privit, mert sajnos én már 24 vagyok...úgyhogy "túlléptem a korhatárt". De azért kedves vagy :)

2012. jan. 28. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akármilyen viccesen hangzik itt a gyakorikérdéseken ismerkedek, mégpedig úgy hogy amikor 16-18 közötti lányok írnak ki kérdéseket, pl: Ver a barátom, mit tegyek? Rájuk írok hogy tudnék tanácsot adni, aztán folytatódik a beszélgetés MSN-en, végül pedig egy találkozással végződik az ismerkedés, onnan pedig eldől hogy kölcsönös-e a szimpátia. :) Nekem bevált módszer. :D
2012. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!