Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek vele, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek vele, hogy neki jobb legyen?

Figyelt kérdés
A barátom régebb elég súlyos depressziós volt, mikor összejöttünk akkor közölte velem h biztos elhagyom majd, ha megfogom tudni ezt róla...dehát persze hogy nem:) több mint fél éve együtt vagyunk és nagyon-nagyon szeretjük egymást...csak újra és újra feltörnek benne a "régi emlékek" , sokszor olyansmiból is problémát csinál amiből egy "átlag" ember nem csinálna...ebből kifolyólag nagyon féltékeny, és minden negativ dologra emlékszik ami a múltban történt...én próbalok neki segiteni, és elmondtam h mindig mellette állok...ő beismerte és tudja h néha tényleg ok nélkül akad ki, de ő sem tud szabadulni ilyenkor a gondolataitól...én nagyon szeretem, de néha kiakadok, mert már nem birom...mit tegyek? nem akarom elvesziteni, csak feledtetni vele ami régen volt
2008. ápr. 3. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos en is ilyen vagyok, mint a baratod...:( mert rengeteget csalodtam a ferfiakban. Viszont probalom kontorolalni magam mert eszrevettem h azzal ronatenk a kapcsolatomon ha igy viselkedek. Talan azt probald meg elmagyarazni neki, h pont azzal ront, ha igy viselkedik, mert ezzel tavolithat el magatol.Magyarazd el neki, hatha mgerti.
2008. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a barátomnak nem velem van baja, hanem egyfajta félelelem hogy elveszit, vagy hogy egyedül lesz, mint akkor vagy nem tudom...igazából rengeteget beszélünk az akkori érzéseiről, viszont én még most sem értem egészen, pedig próbálom...
2008. ápr. 3. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, de a barátom az "áldozat". Nem tudom magam sem miért van ez. Voltam pszichológusnál, de nem segített, a gyógyszer sem. Rájöttem valahol önző vagyok és a barátom 2 év után már úgy viselkedik, ha kiakadok nem figyl rám. És hidd el ez segít. Ha elmondja végre legyek erős és ne nyavajogjak. Az én érdekemben tette és segített. Légy vele könyörtelen, de azért óvatos!
2008. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:) majd igyekszem
2008. ápr. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!