Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít-e, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít-e, ha hármasban voltunk valakivel?

Figyelt kérdés
Konkrétan a feleség - a férj legjobb barátja - férj kalandról volt szó, a feleség kezdeményezésére.
2009. máj. 29. 06:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
31%
Én erre csak azt tudom mondani hogy akinek ilyen megfordul a fejébe ott valami gáz van. Ha szeretszz valakit akkor csak ő kell és senki más. Nekem ez a véleményem
2009. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Juj, de prűd vagy! Ne feled, nem a Zsófialigeti Hímzőkör fórumát olvasod!

A megcsalásnak az a 'lélektana', hogy olyasmit teszünk, ami a matriarchális ősközösségi társadalom óta nem 'divat', így azt titokban kell tartani, tehát csalni kell (titkolózni, hazudozni.)

Ha pedig három ivarérett ember erre az elhatározásra jut, gusztusuk dolga. Sok mindennek lehet nevezni, azt, ami közöttük történik, de megcsalásnak nem.

2009. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
N E M! Az nem megcsalás, hanem hármas szex.
2009. okt. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!