Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít-e, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít-e, ha hármasban voltunk valakivel?

Figyelt kérdés
Konkrétan a feleség - a férj legjobb barátja - férj kalandról volt szó, a feleség kezdeményezésére.
2009. máj. 29. 06:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
igen
2009. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Veled történt? Szerintem akkor megcsaltad a férjed:)
2009. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha erről közösen döntöttetek, azért, hogy egy kellemes másfajta különleges élményt szerezzetek magatoknak, akkor nem, de ha csak egyiktek akarta, a másik meg belement mert annyira szereti, akkor igen.
2009. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem tudjuk, a hármasból ki tette fel a kérdést (a házibarát azért kizárva.)

Nekem is az a véleményem, ami az utolsó kedves hozzászóló mondatának eleje, hogy NEM.

A második részét viszont nem értem. Olyan nincs, hogy a házaspárból az egyik akarja, a másik nem! Ha a feleséget kényszerítik rá, az erőszak, és a kérdés alapján - akármelyikük is tette fel - erőszak nem lehetett. Ha férjet vonták be erőszakkal, az nem erőszak, legfeljebb zsarolás vagy kihasználás.

Személyes tapasztalatom viszont, hogy még a férj is jól tudja magát érezni egy ilyen kapcsolatban.

A gondolat második része úgyis csak találgatás, a lényeg az, hogy egyetértünk azzal, hogy bizonyos feltételek esetén NEM SZÁMÍT MEGCSALÁSNAK. (Én sem vettem annak.)

2009. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Fizikailag azért nem, mert a párod is jelen van, lelkileg mert azért, mert nincs titkolódzás, hazugság, csalás, hanem egy előre megbeszélt dolog történik. Aki lelkileg alkalmas erre, annak lelkiismert furdalása sem szokott lenni. Ne is legyen. A hármas szex ugyan az emberi civilizáció teljesen publikus szokásaitól ugyan eltér, de szűk körben elfogadott szokássá vált.
2009. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Ez így mint már előttem sokan mondták tényleg nem a megcsalás egyik formája, de valami szép nagy gond már van ha ketten nem elegek egymásnak.
2009. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Igen
2009. máj. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a saját feleségem kezdeményezet egy pontosan ugyanilyen "kalandot". A különvéleményem megvolt a szándékáról, de nem éreztem magamat megcsalva, így mások hasonló esetéről is az a véleményem, hogy nem megcsalás.
2009. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Igen, ha együtt vagyok valakivel, akkor minek egy harmadik?
2009. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!