Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a srácba akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a srácba akivel csalom a barátomat. De ő nem viszonozza, csak szexet akar továbbra is. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 10:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

75% ha még nem gondolkoztál íráson akkor erosen ajánlom. Ha ez mind a saját fejedbol pattant ki akkor nagyon tehetséges vagy.

A kérdezo meg rib.anc

2012. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

én írtam

azt akartam h lássa át egy kicsit h mivel jár,

ha erre az útra lép

2012. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Az a baj h sztem aki ilyen értelmi szinten van mint a kérdezo nem igazán érzi azt amit te írtál.

De én bármit megadnék ha így tudnék írni mint te. Mondom. Ajánlom egy kisregény v bármien jellegu kis konyv megírását. Elkuldod egy kiadóhoz és még szép kis pénzt is hozhat

2012. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

rendes vagy hogy ezt írod,még ha egy kissé túlzás is

de lehet hogy csak a reggeli kv az oka h így pörgött az agyam,meg a hűtlenséghez való viszonyulásom

2012. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hát.. ribanc problémákba vergődsz, egy koszos ribi csak így kerülhet szar helyzetbe. A pasidat egyáltalán nem szereted ha megcsaltad, nem is tudom minek van még meg (a pénzéért?). Akivel dugsz annak meg van egy kis esze és csak arra kellesz neki. Szerintem csináld ugyanezt továbbra is :D
2012. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
75% én azért komolyan megpróbálnám. Ha indulatból írsz az is jó csak kicsit tovább fog tartani :D
2012. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem vagy ribanc bárki bármit mond!! A másikkal jobb valami amit a te párod nem tud ezért csalod meg! ÍGY TOVÁBB!! OKOSAN!!
2012. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mocskos rinbyó vagy. Kívánom h téged is csaljon meg akit igazán szeretni fogsz és megbízol benne. Csak annyit érdemelnél
2012. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"Nem vagy ribanc bárki bármit mond!! A másikkal jobb valami amit a te párod nem tud ezért csalod meg! ÍGY TOVÁBB!! OKOSAN!!"


Bátorítsd csak nyugodtan,így legalább elbizonytalanodik,

és tényleg nem fogja beismerni a magának,hogy mekkora hibát követ el.

Mert szerintem hazudni,a barátja háta mögött lefeküdni egy másik emberrel,igencsak a bűn kategóriába tartozik,akármelyik

végét fogjuk meg a dolognak.

Bár azok alapján,hogy a kérdező nagyon eltűnt,lehet hogy tőle személyesen jött ez a válasz.

Hiszen csak 2 különböző e-mail cím szükséges,és máris lehet akár 2 regisztrációja az embernek.

Néha elég átlátszó dolgok mennek ezen az oldalon.

2012. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

az 55%odból ítélve,meg biztos a te tanácsaidat kell

komolyan venni.

2012. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!