Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a srácba akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a srácba akivel csalom a barátomat. De ő nem viszonozza, csak szexet akar továbbra is. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 10:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ringyó,bújj el a föld alá!
2012. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Akibe beleszerettél, verd ki a fejedből. Ha a barátod nem szereted akkorszakíts vele. Legyél egy kicsit egyedül, rendezd a gondolataid, és gyere össze egy harmadikkal.
2012. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem olyan könnyű elhagynom, mert már együtt élünk, ezért is választottam a megcsalást."


Szóval a könnyebbik,mocskosabb utat választottad:)

Gratulálok,ugyanis sajnos te gerinc nélkül születtél!

Most talán nem érdekel,amit írok,vagy megsértődsz,de az élet állandóan megbosszulja magát,mert legalább olyan könyörtelen,amilyen te lehetsz.

Itt a példa!

Te szerelmes vagy a srácba,de neki csak arra kellesz,mindenféle habozás nélkül beleharapna a többi p.nciba is,és még a szája szélét is megnyalná utána.

Rád olyan szemmel néz,mint egy olcsón megszerzett gumi babára,amit akármikor használhat,de ha vendégek jönnek,rögtön el kell dugni,mert azért elég ciki,viszont ha talál egy esztétikusabbat,akkor ledobja a konténerbe,és

azt is elfelejti,hogyan nézett ki.

Ha a barátod megtudj,valószínű hogy elhagy majd,a másik pasinak meg nem kellesz.

Ott maradsz majd a sötét szobában,társad csak a lelkedben megbuvó démonaid lesznek,akik kegyetlenül,és véresen szaggatják szét a lelkiismeretedet,majd újjá építik,hogy újra és újra szétszaggathassák.

A magányba eltöltött éjszakákban,minden egyes könnycseppnél

eszedbe jut majd a barátod,csak akkor már késő lesz.


Hideg lesz,és sötét,semmi biztos pont nem lesz az életedben,csak az állandó kétség,bűntudat,magány,elhagyatottság érzése.

2012. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Majd végül következik a beismerés!

Magadat fogod hibáztatni,TE szúrtad el!

Most meg egyedül maradtál.

Majd ha már tisztában leszel ezekkel,még lejjebb

mész,süllyedsz.

Nem látod a felszínt,semmit sem látsz.

2012. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Én annyira nem értem ezt a rengeteg ilyen témájú kérdést...


Minek csalod a barátodat, miért nem állsz inkább odébb, ha nem ő kell? Igen, nehéz, de ez a helyzet jobb?

Most együtt vagy valakivel, akit nem szeretsz, annak, akit szeretsz meg nem kellenél hosszú távra, hiszen hogyan is bízhatna meg benned, ha csalod a jelenlegi pasidat is?


Ne érts félre, nagyon nem vagyok szent én sem... Én a férjemet hagytam el, de inkább elhagytam, minthogy megcsaljam. Pedig mi is együtt laktunk.

2012. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Képzeletben visszamész majd az időbe,még ha nagyon fájdalmas is lesz,és azt kívánod,bár ne így tetted volna.

Felteszed a kérdést!

Megérte?

Jól jártam?

Mi lett volna ha nem teszem?

Ezek napin szinten ott lesznek a fejedben,és némelyikre sosem fogsz választ találni.

Fájni fognak a gondolatok.

Eddig ősz volt,megúsztad,elviselted.

De hirtelen beköszönt a tél,minden szürke,halottak a fák,nincs fény!

2012. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

De túléled!


Kezdődik újra a nyár.

Férfiakkal ismerkedsz,de nem vagy boldog.

Ez most nem mondja minden nap,hogy szeret,ez nem úgy

csókol,ez nem bókol.

Elhagyod,megcsalod,nem érdekel.

Találsz valakit akit szeretsz,teljes szívedből,nem bántod.

De ő megteszi,te nem bírod,de megbocsájtod,többször is!

El akar hagyni,te fenyegeted,megölöd magad,ne tegye!

Nem teszi.

De újabb idegenek,már mindenhol idegeneket látsz.

A szomszédban,a csaj,aki mosolygott rá,a vendéglőben,szemeztek.

Csöng a telefon!

Ő az,biztos,kiment a konyhába.

Megint tél van,sötét,semmit se látsz,mintha napszemüveg lenne rajtad,csak tapogatózol!


De döntesz,arról h milyen életet szánsz magadnak!

2012. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
A gonosz embereknek,gonosz jövőt szán a sors.
2012. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
ribizli
2012. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
R*IIIIIIIIIIIIIIIIIIIBANC. Remélem lebuksz, azt a pasid jól képen csap.
2012. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!