Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek milyen fanszőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen fanszőr fazon jön be?

Figyelt kérdés
Vagy lányok.. A párotok hogy szereti? :D teljesen csupaszon, vagy inkább ha meghagytok valamit? Első együttlétre mi a legalkalmasabb? (Mármint nem vagyunk szüzek:) ) 18/L
2012. jan. 23. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a csupasz.
2012. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
A láthatatlan.
2012. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Leszállópálya-fazon. Vagy csupasz.
2012. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
hm ahogy olvasom nekem leszállópálya fazon van :D rövidre vágva. barátomnak jó. meg a csupasz bökne ha visszanő, úgyhogy én sosem borotváltam még le magam teljesen.
2012. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem volt már teljesen csupasz, csak kis csík, de a jelenlegi mellett maradok (csak szeméremdombon, rövidre vágva, bikini, ajkak, gát szőrtelen). Nagyon kisebesedett, begyulladt mindig a szeméremdombon, és kényelmetlen volt teljesen csupaszon (ha nőtt vissza, iszonyúan viszketett), és amúgy is túl kislányosnak találtam. A jelenlegi tetszik a legjobban a páromnak is.

20/L

2012. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

A csupasz mindenféleképpen. Azon kívül a fazonírozott formák bármelyike, mert azokkal nem kevés időt kell eltölteni míg olyan lesz, amilyen, és az aranyos. :)


29/F

2012. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Én is a csupasz puncit részesitem előnyben.
2012. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Én gyantáztatom, teljesen csupaszra, így mikor nő vissza sem szúr annyira, meg ha rendszeresen gyantáztatsz sokat gyérül a fanszőrzeted is :-) természetesen a barátomnak is tetszik így.

L/18

2012. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!