Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznék meg rendes lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznék meg rendes lányok manapság, akik nem veszítettek el a bizalmukat a pasikban, s szívesen fogadjak azok közeledését, úgy hogy közben nem csak arra gondolnak, hogy megfektetni akarjak őket?

Figyelt kérdés
29 éves srác létemre úgy vettem eszre, hogy eléggé sok a bizalmatlan csaj, pedig en csak boldoggá akarok tenni valakit, s leélni vele az életem.
2012. jan. 23. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok de foglalt 2 éve :D

22/N

2012. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Írj privit. :)
2012. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A legtöbben itt csupa olyanokat írnak, hogy csak szexre vagyunk jók, a másik fele meg hogy nincsenek már rendes csajok, és hogy minden nő K

És csodálkozol?

2012. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is szeretnék végre olyan valakit találni akiben megbízhatnék, és alapjáraton rendesnek tartom magam, sosem vertem még át senkit. ellenben minden egyes pasim csak átvert, vagy csak arra kellettem neki. mért kéne másképp gondolkoznom?!
2012. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz, kérdező?
2012. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ,én is ezt tapasztalom,sajnos ilyen a világ,és a normális kapcsolatot keresők nem találják benne a helyüket.
2012. jan. 23. 13:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát azok akik itt sajnáltatják magukat azok biztos nem. Én is sokat csalódtam, rengetegszer átvertek. De nem itt panaszkodtam meg nem azt mondtam h jó akkor majd én is így gondolkodok hanem talpra álltam és lám boldog párkapcsolatban élek
2012. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
dejó egyeseknek. hidd el, te is így lennél, ugyanígy panaszkodnál. sajnos ez nem füttyszóra megy, hogy mától másképp szemlélem a világot és boldog leszek.
2012. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez hozzá állás kérdése. Ha nem itt rinyálnátok (meg mindenki írja h minden pasi ilyen meg minden no olyan) hanem elmennétek ismerkedni akkor látnátok h ez nem így van és elobb utobb találnátok valakit. Az elozo pasim 3-4 csajjal is megcsalt ha nem tobbel és mégsem itt síránkoztam.
2012. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sose értettem ezt a hozzáállást. Mármint persze, vannak szemét férfiak, akik csak a szexre hajtanak aztán jól faképnél hagynak. De nem ítélhetünk el valakit kapásból, csak azért mert férfi. Bár engem személy szerint még nem vágott át egy pasi se, de hallottam több barátnőmtől, hogy ez vagy az volt és kihasználta egy pasi. De ettől még én nem vesztettem a bizalmamat. Tény, hogy alapvetően nehezen bízom meg az emberekben, de mindig úgy indítok, hogy megadom az alap bizalmat, nem kételkedek abban amit mond vagy tesz, de résen vagyok azért. Kell valami ahhoz, hogy kiadjam magam az illetőnek, ez lehet, hogy idő kérdése, lehet hogy egy tetté. De egy alapszintű bizalmat megelőlegezek, aztán az adott személyen múlik, hogy eljátssza-e vagy sem a bizalmamat, de ha egyszer eljátssza, akkor az nem jön vissza többé.

Szóval én nem ítélek el egy pasit kapásból csak azért, mert vannak köztük szemetek. Sőt ha esetleg róla hallottam valami szemétséget, akkor se zárkózok el teljesen az ismerkedés elől. Szeretem én magam megítélni, hogy azok akikkel valamilyen módon kapcsolatba kerülök milyenek, és nem mások benyomásai alapján alkotni véleményt.

2012. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!