Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a molett lányokat akarják megfektetni, de feleségül a vékonyakat akarják venni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy ez inkább fordítva van :D
2010. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mert a feleséggel vágnak fel a haverok előtt. az a kirakat.

"na ez a csaj vár engem este, hogy jól megdöngessem!" (igen a feleségre utal és büszkén mondja, mert jó alakja van a csajnak)

2010. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
első. ezt szerintem rosszul hiszed. én is úgy gondolom, ahogy a kérdező írta
2010. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
M a nők a házasság alatt úgyis meghíznak!
2010. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
hát én a dagikat megfektetni sem akarom =D
2010. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se kellene molett barátnő vagy "ágyas" , nemhogy feleség!Amúgy nem minden nő hízik el a házasság alatt!
2010. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem azért fogok elvenni valakit feleségül, hogy a haverjaim a farkukat cibálják rá.


Én pl. alapból a husisabb Nöket szeretem, de mégis, ha egyszer elveszek valakit akkor a személyisége lesz a meghatározó.

2010. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Első vagyok. Akkor némi magyarázatra szorul amit írtam. Szóval én úgy tapasztaltam, hogy a pasik többségének futó kalandnak megteszi egy olyan nő, aki egyszerűen csak jól néz ki. Viszont akit feleségül vesznek, annál már nem csak a kinézet a fontos.
2010. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem is fordítva van..
2010. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha így van, akkor sokan azt mondják, azért, mert akit csak megd*nak, azt nem látja senki, 1x elmegy, aztán nincs tovább, és mindegy. És akik így gondolják, úgy vannak vele, a molettebb lányoknak kevesebb szex jut a kinézetük miatt, így nagyobb az esély, hogy meg lehet kapni, plusz a szexben odaadóbbak, mert kompenzálniuk kell a külsejüket, stb.


Ezeket a válaszokat többnyire itt olvastam, de mivel nő vagyok, nem látok bele a pasikba, hogy hogy működnek, és szerintem szemtől szembe ebben a témában úgysem őszinték. (Sokan meg akartak fektetni, hogy azért, mert azt hitték, biztos könnyen megy, vagy másért, azt nem fogom soha megtudni, mivel többnyire nem engedtem a dolognak)

Élettársi kapcsolatban élek, nem volt esküvő. Lehet, azért, mert a párom egy vékony csajnak tartogatja magát, mint férj? Remélem, azért nem... xD

165/74/ 22L

2010. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!