Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van a gépén a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a gépén a volt szerelme meztelen képe?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja vagyunk együtt. A barátnőjével (akivel 2 évet járt) 4 hónapja szakított. Megnéztem a exe nevével cím jelzett mappát a gépén (tudom nem szép dolog, de kinn volt előttem, gondoltam ha azt akarja, hogy ne lássam eldugja)és a sok közös fotó meg nyaralásos kép mellet találtam egy meztelent is. A közös fotók okék, megértem, hogy az egy szép korszak emléke. Na de a meztelen? Folyamatosan mondja, hogy szeret meg szerelmes. De szerintetek ez normális? Beszéljek vele erről vagy inkább ne?
2012. jan. 23. 07:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen exekről készült meztelen képek előbb utóbb vagy a neten vagy a napiszaron végzik:DD

Nem mutathatom meg senkinek, megmutatom hát mindenkinek:DD (József Attila után szabadon)

2012. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is tartok az exemről pikáns fotókat. Mert még bizakodok abban, hogy kettyintünk majd valamikor ha a jelenlegi partneremmel unalmasba menne a dolog . 23/F
2012. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

itt mindenki ilyen könnyedén veszi?

ha a mostani barátom (akibe szerelmes vagyok) a volt barátnője meztelen képét tartaná a gépén hát engem eléggé zavarna..ha jól megvagytok és megbeszélitek a dolgokat akkor szerintem normálisan simán meg lehet kérdeni, hogy miért van ilyen képe neki?

2012. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Na ja.... És az első kérdése az lesz, hogy és te mi a f@szt nézegeted az exem mappáját, egyáltalán, miért turkálsz a gépemen? (Már bocs, de 2 hónap után az rendben van, hogy leülsz elé netezni, vagy játszol valami játékon például, de ahhoz, hogy a mappát megtaláld legalábbi indítani kellett egy fájlkezelő programot, sajátgépet nyitni, akármi.) A véleményem az, hogy ha megemlíted neki, akkor bizalmatlanná válik.... Ne feledd: lehet, épp azért nem dugta el, mert nem is gondol rá, hogy megnézel bármit is a gépén. 2 hónap... Szerintem én kapásból dobnálak is. 34/F
2012. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!