Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb csajok? Ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

->Ezreal<- kérdése:

Mi a jobb csajok? Ha egy fiú sportol: mondjuk focizik, kézizik, kosarazik, testépít (bár ez nem sport, vagy ha zenél, táncol, rajzol, szóval művészibb lélek?

Figyelt kérdés
Nem félreértendő! A sportoló sem paraszt vagy hülye csak ő sportoló a másik eset meg művész. u.i: zenélés alatt értem a gitározást, dobolást, zongorázást szal a szerenád hangszereket .
2012. jan. 22. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
miért, ezek kizárják egymást?
2012. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ink sportoló, mert nekem fontos a szép, kidolgozott izomzat
2012. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aki igaznán sportolú vagy igazán zenész nincs ideje a 2 re lehet mind a kettőt üzni de tökéletesen csak egyiket pl én gitározok inkább zenészes vagyok de mégsem vagyok dagadt állat mert futok de mégsem mondom magamra hogy sportolok. Szal igen kizárja a 2 egymást.
2012. jan. 22. 20:30
 4/10 A kérdező kommentje:
u.i vagy pl nem hiszem hogy egy heti 3-4 edzéses focista elfogja neked játszani a nothing else mattert.
2012. jan. 22. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
háát a rakonczai testvéreknek elég jól ment/megy mindkettő
2012. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ó én régen fociztam sokat(heti 3), és nagyon tudtam gitározni is(igaz klasszikusat csak).

Azóta csak a foci maradt meg, a gitár ott porosodik a sarokban.

De amúgy nem zárja ki egymást a kettő. Hidd el, fél nap, és megint elég jó kis gitárszámokat tudnék lejátszani, ha kéne:)

2012. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem mákom van,mert a barátom mindkettőt csinálja.Focizgat néha,meg elég sok fizikai munkát végez(segít otthon a lovakat gondozni)szóval elég sportos alkat,illetve nagyon jól gitározik.

Ha választanom kéne,én a művész pasit választanám,mert én is inkább ilyen beállítottságú vagyok(bár verseny sportoltam évekig,de jobban vonzanak a művészetek,a rajzolás és a zene).

2012. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 whatshername ***** válasza:

Egyértelműen a művészlelkű fiúkat,mert ők (általában) intelligensebbek,értelmiségiek.A sportolóknak persze a jó a teste,de a testével nem tudok jókat beszélgetni..

Persze ez is sztereotípia,mert léteznek doktori végzettséggel rendelkező sportolók,és sportos művészek is :)

De akkor is,éljenek a művészek! :)


21/L

2012. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szeretem mikor eg ykérdés emgossza a népet!
2012. jan. 23. 17:37
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem a legjobb ha kocka. azok cukik, és többnyire okosak is :D bár ez kevés csajnak jön be, de hát nekem ez tetszik leginkább, ez van.

ha a sport vagy művészlélek közül kellene választanom, akkor inkább a sport, pedig én meg művészlélek vagyok inkább. de a zenész pasik is jók többnyire :)

igazából a kettő keveréke talán a legjobb, ha valaki szereti a sportot, és a művészeteket is.

17/l

2012. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!