Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk-lányok! Mit gondoltok erröl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MadafakaOo kérdése:

Fiuk-lányok! Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok.Volt már jópár barátom,de sosem éreztem magamat elég jonak .. 178 cm vagyok,és 58kg .. vékony vagyok,de azért nem vészes : ) nem látszik ki a bordám,meg semmi ilyen.A magasságom teljesen behálózta az életem.Modellkedem,de ez sem segit megszeretni a testem.Sokan irigyelnek a hosszu lábaim miatt,de egyszerüen .. hánynom kell magamtol ..:( Tényleg ennyire gáz testem lenne,vagy velem van a baj ?: / Általános iskolás koromban sokszor a fejemhez vágták,hogy zsiráf,meg effélék,és ez rettentö nagy sebet hagyott bennem..ez állhat az egész mögött ?
2012. jan. 22. 18:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

Csak nehéz lesz nálad magasabb fiút találnod... majd rájössz te is, hogy a kosarasok többsége bizony buta.

Aztán keresel egy normális fiút, 170-180 cm között.


Első lépés, hogy elfogadd magad - a következő az, hogy vidám legyél.

Özönleni fognak a fiúk.

2012. jan. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!