Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lányok, titeket zavarna ez? Szólnátok érte?
Figyelt kérdés
A párom ckm-es képsorozatokat posztolgat ki facebookra.2012. jan. 21. 00:18
2/8 anonim válasza:
nem..de én meg kipostolnám Brad Pitet párszor az tuti XD
3/8 anonim válasza:
utóbbi: jogos :D féltékenynek nem kell lenni, ha olyan bénácska, hogy ezzel van elfoglalva, és nem a barátnőjével- azaz veled, akkor esélye sincs az ilyen kaliberű nőknél, sőt, azt sem tudom, nálad miért :)
4/8 A kérdező kommentje:
Nem féltékeny vagyok csak egyszerűen zavar és idegesít a dolog. Nem azon vagyok fennakadva, hogy nézegeti, nézegesse... (PASI) A bajom az, hogy még ki is poszolja, úgy érzem ezzel engem járat le :(
2012. jan. 21. 03:40
5/8 anonim válasza:
"úgy érzem ezzel engem járat le"
pontosan.
6/8 A kérdező kommentje:
:(
2012. jan. 21. 17:01
8/8 anonim válasza:
Természetes, hogy zavarna, ha szeretem
De nem igazán tudsz ellene hatásos módszert...Én tutira leordítanám a fejét aztán szexelnénk egy jót :D
Ez a facebook egyik párkapcsolati hátránya :(
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!