Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ilyen lányokról? Én szemétségnek tartom!

Figyelt kérdés
Ti hogy vélekedtek egy ilyen lányról mit gondoltok róla? Van egy csaj aki tudja hogy a srácnak van barátnője de ez a csaj attól függetlenül bele megy a találkozós stb. -s játékba. Én nemtudom de én ha tudom hogy a srácnak van barátnője én úgy szóba se állnék vele olyan szinten hogy valami is legyen kettőnk közt! Én nagy szemétségnek tartom ezt a dolgot.
2012. jan. 20. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szemétség. Viszont a szerelem nem is korlátokat. Ha szereti a lány a srácot ott az ész nem fogja betölteni a funkcióját.

Ha nem szerelmes belé a lány ,csak a kaland kedvéért, akkor meg csak szimplán jellemtelen.

De egy ilyen kapcsolathoz is 2 ember kell és a pasi legalább olyan bűnös a mint a leányzó.

2012. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy a pasi is hibás,de én mint csaj biztos nemtudnék úgymond beleavatkozni egy kapcsolatba,hogy belemenjek egy ilyen játékba. Nekem nem lenne bőr a képemen hozzá.
2012. jan. 20. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz etikai kérdés. Én is szemét dolognak tartom, ha más párjára startolunk rá. Ugyanakkor nem mindegy, hogy a foglalt fél hogy kommunikálja le, milyen a kapcsolata. Ha azt mondja, hogy halódik, akkor egy szerelmes ugyan miért ne szeretne a szerencsés harmadik lenni? A srác felelőssége sokkal nagyobb, mert akinek van párja, az ne találkozgasson másokkal (most baráti találkát ne kecverjük ide persze)! Nem mentem fel a csajt sem: ha akar valamit, akkor állítsa a fiút választás elé! Ne asszisztáljon a barátnő megalázásához!
2012. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát elég buta a csaj: Nem gondol arra, hogy az ilyen pali megbízhatatlan és őt is átverheti sec-perc alatt. Remélem a srác lekoptatja!
2012. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!