Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fáj a szeretkezés ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fáj a szeretkezés ha régóta nem voltam fiúval?!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, eddig 1 komolyabb kapcsolatom volt, akkor feküdtem le a barátommal. Ennek már majd 2 éve. Azóta nem volt szexuális kapcsolatom fiúval. Most van egy srác akivel már járunk, de még nem feküdtem le vele. Mennyire fog fájni ha lefekszem vele? Tudja, hogy nem vagyok szűz, de azt nem hogy milyen régen voltam pasival.
2012. jan. 17. 20:03
 1/8 A kérdező kommentje:
-.-"
2012. jan. 17. 20:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Uggyan, ámbár nem vagyok lány, de elmondta, hogy közel sem annyira mint az első, persze szűkülsz, de nem vagy még közel sem 62 éves boszorkény akit ugy kell kikormolni, meg hát előtte nézd meg a srácot, hogy tényleg van e neki :)
2012. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tevetke ***** válasza:

Biztos furcsa lesz, de nem gondolnám, hogy pl olyan fájdalommal járna, mint az első... sokat kell "játszani" előtte és akkor szerintem nem lesz gond.

23/n

2012. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pqpqpq ***** válasza:
ugyan mar gyerekek, nem fog az fajni hacsak kozbe nem pofoz fel.vagy ugy erzed hogy be van forrva a likad teljesen?vagy vissza nott a szuzhartyad?
2012. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem nőtt vissza, de azért mégiscsak más mint egy újj :D
2012. jan. 17. 20:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nem fog fájni. Pettingeljetek előtte sokat, használja a kezét, száját, stb., és nem lesz gond. :)
2012. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a többit amputálták?
2012. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pqpqpq ***** válasza:

ha jol be leszel nedvesedve nem fog fajni :)ha meg nem akkor dobjad a pasid

es azt komolyan irtam

2012. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!