Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szőrös a combom, titeket zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös a combom, titeket zavarna?

Figyelt kérdés

Fiúk ti elvárjátok hogy a láby térd fölött is teljesen szőrtelen legyen?

Én a combomn meghagyom a szőrt de nincs rajta sok és mind szőke... Nem is látszik, mindenki azt mondja, hogy a világért se szedesem le mert csak azt érem el vele, hogy látszani fog és mehetek havinta visítozni combgyantán... Szerintetek?


2012. jan. 17. 10:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
A kisfiúkat lehet,hogy zavarja,de egy férfi számára ez jelentéktelen apróság! Most őszintén,mindenki,minden testrészén tökéletes?
2012. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nekem szőrösödik a makkom, de gyantázom, mert nem várom el a nőktől, hogy szőrös nyalókát szopogassanak, viszont cserébe én is elvárom, hogy a palacsintában se legyen szőr. a comb az már mellékes, ha finom selymes, akkor még jó is.
2012. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akinek iPad-je van annak igenis gáz ha szőrős a lába. Szedd le mert csak úgy tisztességes.
2012. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

..."nincs rajta sok és mind szőke"...

-ez egyáltalán nem zavaró, sőt nagyon szerencsés eset vagy, nekem kimondottan tetszik ha valakinek a kezén vagy combján szőke pihe látszik...akinek nincs ott semmi, az borotválja vagy gyantázza, tehát természetes esetben neki sokkal több lenne ott, ami már nyilván nem szép

2012. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok rendes képet mutatni róla, mert a képeken nem látszik... Még közelről se nagyon...
2012. jan. 17. 16:45
 16/17 A kérdező kommentje:
Csak az tök rossz, hogy a sok fiú elvárja, hogy a lány mindenhol szőrtelen legyen de abba nem gondolnak bele, hogy ha borotválni kezdené egy idő után úgy nézne ki mint egy majom és gondolom ők se voltak még combgyantán... Ha valakinek nem is látszik a szőr, ilyen kis pihés az egész nem értem miért várják el egyes fiúk hogy az onnan lekerüljön sok kínszenvedéssel... :/ A lábam és intim részen is gyantáztatok de combbal együtt már kicsit sok lenne...
2012. jan. 17. 16:52
 17/17 anonim ***** válasza:
ha a hajad is szőke/piszkos-szőke, akkor természetes, hogy pihés a tested...ismerek egy csajt, aki hasonló lehet hozzád. Neki nyáron lehet látni, ha a napfény csillog a bőrén (karján és combján...nem nagy durva szőr, hanem selymes kis pihék)...ugyanez barna/fekete színben már zavarna, de így nagyon sexy!!!
2012. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!