Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj? Vagy titeket zavarna?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és a barátom, akivel most jöttem össze 15 éves és már nem szűz.

Azt is elárulta, hogy 14 évesen veszítette el és nem egyszer szexelt.

Miután elmondta én nagyon kiakadtam, hogy manapság 14 évesen már szexelnek.Én meg 14 évesen még nem is csókolóztam..


Titeket zavarna?Vagy bajnak tartanátok?


2012. jan. 10. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100% - hogy szüz még csak ezzel akar nagyfiú lenni.
2012. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha erőszakodkodik és téged is bele akar rántani akaratod ellenére akkor dobd ki és mondj nemet...
2012. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14 és 15 évesen örültem egy csóknak. ha pedig nem akarsz vele szexelni, akkor NE TEDD!!!!! és ne hagyd, hogy zsaroljon.
2012. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem zavarna.14/f
2012. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jajj:D


Dehogy akar engem lefektetni:D

Tud várni, sőt azt mondta, hogy neki nincs is még szüksége a szexre.Mert ő azt mondta szerelmeskedni akar és nem szexelni.

2012. jan. 10. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Ami erről eszembe jutott: műmájer kisköcsög :D

14 évesen tegye össze a kezét, ha kap simi-simit, el ne hidd neki.

2012. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos.

Tény, hogy van olyan 14-15 éves srác, aki már nem szűz és szexelt.

Aki tényleg ekkora "macho", hogy valahogy összehozza, az viszont utána be nem éri azzal, hogy még évekig vár, hogy jöjjön a folytatás.

Csak egy szűz srác képes nyugton ülni a seggén, és várni a barátnőjére ilyen korban - szerintem.

Tehát sanszos, hogy a kicsihuszár csak nagyzolt.

20L

2012. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Édes virágszál.Szerelmeskedés az = szexel. Szépítheted de a kissrác ugyanazt akarja.Ha bármi ilyennel próbálkozik dobd ki vagy szólj a faternak... AZ hatásos lenne
2012. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!