Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez zavarna titeket egy lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavarna titeket egy lánynál?

Figyelt kérdés

Szóval én elég sok screamo meg hardcore és ilyesmi zenét hallgatok. nektek nem lenne zavaró, ha a barátnőtök ilyet hallgatna?

Csak mert tudom, hogy sokan úgy gondolják, hogy ez nem is zene, csak zaj, meg elég vad is, stb.

tudom, hogy nyilván nem ez játszik döntő szerepet egy kapcsolatban, csak érdekel:)


2012. jan. 2. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Én metalcoret, viking metált elborultabb perceimben, az se épp emberi fülnek való :) Szóval... nincs ebből gond.

20/F

2012. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2012. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Hardcore az igenis zene:D Szal nálam nyerő :D
2012. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
inkább ilyet hallgass mint fluort
2012. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En metalcoret hallgatok, meg regi rock zenet... szerintem semmi gond nincs evel, jol kiegyezennek :D
2012. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy minden zenét meghallgatok egyszer (kivétel a mulatós, és a cigány, ill. a kettő mutációja.) ha tettszik,jó, ha nem, akkor hallgatok mást. Én csak azt nem bírom, ha valaki mindenáron rá akar dumálni arra, hogy szeressem azt, amit ő.
2012. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csókjaidat, szexuális kisugárzásodat, egyéb szexuális cselekedeteiedet\tevékenységedet, szerinted befolyásolja, az hogy milyen zenét hallgatsz, azt kell hallgatni amit szeretsz tökmind1 miféle zaj az a zaj... Nos minden félre téve szerintem ezen nem fog semmi múlni, valszeg nem a zenei stílusod miatt nem akar veled majd összejönni a nagy Ő...
2012. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Skrillexet szeretem kb dubstepből csak de őt NAGYON:D Hardcore meg nem rossz de inkább electro house ^^

Am még hallgatok metált meg Japán-poppot is szal én sem vagyok százas zenei ízlés terén :D

F18

2012. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!