Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Hagyjam a fenébe vagy foglalkozzak még vele?

Figyelt kérdés

1,5 éve én szakítottam. Még mindíg szeretem ő viszont most együtt jár valakivel. Nem hosszú ideje két hete. Mielőtt megismerte ezt a lányt jóban voltunk sok közös programunk, modhatni randink volt. Úgy láttam újra össze akar jönni velem. Aztán az egyik közös bulin megharagudott rám mert az ő értelmezése szerint flörtöltem más pasikkal, szerintem csak kedves voltam, de nem ez a lényeg. Aznap megismerte ezt a lányt és most azt mondja szereti. Ennek ellenére továbbra is keres, néha nagyon kedves néha meg bunkó.

Annyit még, a kapcsolatunkról hogy azért ment tönkre mert én jobban nézek ki nála, de ez engem soha nem zavart. Én szépnek láttam.

Nem tudom mit csináljak, én nagyon szeretem őt de ez már kezd kiakasztani.

Elképzelhető szerintetek, hogy csak féltékennyé akar tenni az új lánnyal vagy nem?


2012. jan. 16. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért jó nektek(lányok),hogy olyan szekér után szaladtok,amely nem vesz fel titeket? Szerintem hagyd azt a fiút aztán keress másikat,ő meg legyen boldog azzal a másik leánnyal.
2012. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, csak ha szeretek valakit ez nem annyira könnyű! :(
2012. jan. 16. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze,én is tudom,hogy nekem könnyű ezt mondani,mert nem én vagyok ebben a helyzetben.Egyébként hallgass a szívedre.
2012. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha a szívemre hallgatok akkor futok a szekér után. :) Lehetséges az, hogy féltékennyé akar tenni?
2012. jan. 16. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges az is.
2012. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem reménytelennek találja lehet sokat szopatod ezért vissza akar vágni úgy h az neki is tetszen és észre vedd magad..mindenesetre 80%-ban hazudik szerintem ha aztmondja h szereti az új lányt. lehet csak nem akarja tudatni veled mit érez valójában írántad hogy könnyebben felejtsen 18/F
2012. jan. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen érzésem van.
2012. jan. 17. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!