Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

A parommal 2 eve vagyunk egyutt de meg soha nem hallottam tole, hogy "milyen szep vagy", vagy "Milyen jol nezel ki" vagy "milyen jol all rajtad ez a ruha"...

A ballagasi kepeimet is most csinaltattam, o semit nem reagalt, meg se nezte...

Nem tudom, mi lehet ez..

Koszonom a valaszokat.


2012. jan. 16. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó eséllyel ezt úgy hívják érdektelenség. Megszokás neki, hogy mellette vagy. Ez jó neki hiszen semmit sem kell tennie, mivel eddig sem vártad el tőle. Vagy nem jelezted neki, hogy szeretnél ilyet. Neki van nője, gondolom jó vagy ágyban punci kopasz, orált jól csinálod. Mindene meg van.


Bizony kezd kihűlni a dolog. Van még kérdés?

2012. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó eséllyel lekakil
2012. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ilyen a személyisége... ha soha nem mondta még akkor valószínű

keltsd fel a figyelmét egy vörös fehérneművel és rúzzsal és te is mondhatod neki hogy jól néz ki és szereted, akkor talán neki is eszébe jut...

2012. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat...
2012. jan. 20. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!