Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se vele, se nélküle?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Aki élt ilyesmi kapcsolatban, hogy a következő kapcsolatában megtalálta-e a harmóniát, boldogságot? Bánod-e azt az időt, amit ilyesmi se vele, se nélküle kapcsolatban töltöttél el?
2012. jan. 16. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ért véget.borzalmas volt. Bánom hát.de már a következővel foglalkozom:-)
2012. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem jelenleg is tart, fárasztó, nyűg az egész mégsem bírunk egymástól elszakadni a pasimmal. L/18
2012. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg is benn vagyok ilyenbe és nem tudom meddig fog tartani, biztos hülye vagyok...


Soxor összeveszünk, van h 1 hétig nem beszélünk, de akkor mindig ő keres, vagy egy idő után én, mert valamilyen szinten szükségünk van arra ,hogy lássuk a másikat időnként..mert akkor vagyunk nyugodtak....


(ezt elég hosszú lenne most kirészletezni szóval most ennyi...:)

2012. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez az állapot akkor következik be, ha nagyon idióta elviselhetetlen seg*arcú lökött vagy. vagy a párod az.


DE!!!4!4!44!!?!?!?+!!


ha ennek ellenére sem bír/bírsz elszakadni tőle, akkor szerelmes vagy, és a szerelmednek nem feltétele, hogy a párod/te normális legyél, tehát nincs feltétel, tehát feltétel nélküli szerelem, tehát ez a legszebb?!!?! =)

2012. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.


ez félig így van félig nincs! félig igazad van félig nincs.


lényeg hogy így is sz@r úgy is sz@r!


Egy idő után ez vagy kialakul, és 2 lehetőség lesz: vagy együtt, vagy véglegesen külön.


véglegesen külön akkor tudod csak igazából, ha találsz mást, aki feledteti, akibe beleszeretsz.

2012. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.


romantikus paradoxnak szántam :d

2012. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!