Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Se vele se nélküle!

Figyelt kérdés

Nem szoktam itt tanácsokat kérni mert sok bunkó és idióta van itt(tisztelet a kivételnek)!

De most eléggé tanácstalan vagyok...

2 hónapja vagyok együtt a barátommal.Szeretem,de nem vagyok belé ,,hű de szerelmes".Valamikor eszembe sem jut,nem akarom látni,valamikor viszont nagyon hiányzik és vele akarok lenni.Meg nem szeretem ha van valakim mert én néha túl közel engedem magamhoz az embereket(akikben megbízom) és tudom hogy könnyen esek szerelembe,ezért megcsalásba nem akarok átmenni.Se vele se nélküle kapcsolat...Mit tegyek?=/


2011. jún. 11. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Amúgy jó neked ebben a kapcsolatban lenni? Azon kívül, hogy nem vagy nagyon szerelmes?
2011. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ilyen kapcsolatokat, Nem tiszták a viszonyok. Sehova sem vezet, csak az állandó gyötrődés. Ilyenkor jobb, ha marad a barátság és semmi több, hiszen így egyikőtök sem boldog igazán. Én, ha ilyen előfordul, szakítani szoktam. Volt rá példa.



24/F

2011. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem az őszinteség mindennek az alapja. Esetleg mondd el a párodnak mi a helyzet, és hátha közösen ki tudtok találni valamit. Esetleg felfrissíthetitek valamivel a kapcsolatot, vagy ha ő is úgy érzi, akkor hayjátok egymást.


nc

2011. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ekkora ostobaságot már rég olvastam szerintem azonnal lépj ki a kapcsolatból... kíméld meg legalább a párodat.
2011. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne dugj félre. erre még nem gondoltál?
2011. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!