Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehet az ember ha 2 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember ha 2 hónap után sem kopnak az érzések?

Figyelt kérdés

Én szerettem, ő pedig csak megalázott engem... Mióta megtörtént, h elmondtam neki az érzéseim és ő visszautasított, nagyon rosszul érzem magam miatta.

Ronda lettem, fásult és kedvtelen és szinte csak rá gondolok.

Nem tudok kimozdulni, rengeteget kéne tanulnom, de a felét sem tudom elvégezni a dolgaimnak.

A bőrömön aknék jelentek meg durva számban.

Félek. 19/L



2012. jan. 16. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, foglald el magad mással. Gondolj arra, hogy mennyi lehetőséged van így nélküle.
2012. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbál a negatív dolgaira gondolni. Jártatok? Mennyi ideig?
2012. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 és fél hónapig tartott a se veled se nélküled dolog.

De hiányzik. Ha lehetne belekezdenék egy új kapcsolatba, de egyedül nehezen megy a felejtés. Szükségem van vkire. És most úgy érzem rá

2012. jan. 16. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
El kell felejteni, az ilyen jellegű kapcsolatoktól a legnehezebb szabadulni.:(
2012. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónap az még semmi, attól ne várj megváltást. Ha már 2-3 év lesz ott kezdődnek a problémák :/
2012. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pont azt akartam mondani, hogyha igazán megvesztél valakiért, de úgy tényleg IGAZÁN, 2 hónap semmi. Velem fél éve szakítottak, csak az utóbbi 1 hónapban érzem, hogy lassan, NAGYON LASSAN kezdek újra emberi formát ölteni. De még így is vannak hullámzásaim, amikor elég róla álmodnom pár hét után és akkor 3 napig depis vagyok megint.
2012. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 3.5 évig voltam együtt valakivel,9 hónap után találtam valakit akivel már 6 hónapja vagyok egyűtt,igaz hogy még nem szeretem annyira mint az exemet de szeretem és minnél többet vagyunk együtt annál jobban 20/L
2012. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!