Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A párom és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A párom és egy kedves hölgy között kell választanom!

Figyelt kérdés
30-as éveit taposó férfi vagyok.A párommal 13éve vagyunk együtt.Mindenért amink van együtt küzdöttünk meg , sok rosszat legyőztünk már együttes erővel.Egyetlen visszatérő problémánk a havi 1-2 alkalmas sex , amivel eddig megbirkóztam.De tavaly év elején kiderült , hogy Ő állítólag csak internet-en keresztül , de kapcsolatot tartott egy régi fiú ismerősével.Ezzel még nem is volna bajom ,de számomra érthetetlen okból valótlan dolgokat írt rólam ,majd idővel a kettejük közti intimitásról olvashattam.Megbeszéltük a dolgot adtam még egy esélyt a kapcsolatunknak.De azt hiszem jogosan a bizalom örökre elveszett részemről.Ezt követően ősszel egy házibulin én összejöttem egy kedves hölggyel aki nálam 8évvel fiatalabb "a párom 6évvel".A párom azt mondta nem igényel havonta 1 alkalomnál többet , a hölgy viszont mennyiségben és minőségben is többet nyújt.A párom hallani sem akar gyerekről , a hölgy szeretne.DÖNTENEM KÉNE!!!!
2012. jan. 16. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

lehet, hogy te csinálsz rosszul valamit, nem?

nem véletlenül nem kívánja a párod a szexet és beszélget intim, meghitt dolgokról egy olyan pasival a neten, akivel nem is találkozik...

2012. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Válaszd az új hölgyet!

A pároddal már amúgysincs bizalom!Ha szex is lenne,bizalom nem jön már vissza....

2012. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1 esélyt még adj magatoknak,ha nem működik hagyd a francba,menj az új nőhöz,ha szeretnél gyereket,és a mostani párod nem adja meg ezt neked,örökre bánni fogod,h nem próbáltad meg a másik hölgyeménnyel

tudod aki mer,az nyer :) sok szerencsét

2012. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
válaszd az új nőt. a kapcsolatod a régivel az utolsókat rúgja. addig szakíts vele, amíg meg nem utáljátok egymást!
2012. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.
2012. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!