Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért agyalok ilyen hülyeségeken?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért agyalok ilyen hülyeségeken?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves csaj vagyok, és van egy elég tapasztalt barátom, nem régi a dolog köztünk, kb 3 hónapos. Az előző barátnője egy szexmániás csaj volt, én viszont nem tartom magam annak, sőt. Az előző barátommal elég rossz volt minden, szinte már azt se kívántam hogy hozzám érjen...viszont a mostani barátom...nagyon szeretem ahogy bánik velem, iszonyatosan fel tud izgatni...viszont tök izé hogy pl ha elkezd tapizni itt ott, elkezdek azon görcsölni hogy úristen kicsit szúr a lábam, jujj nem borotválkoztam akkor úristen most mit fog gondolni, és ezek a hülyeségek meggátolnak abban hogy élvezzek bármit is....

Mit tudok tenni? Ezek csak az én hülyeségeim vagy más is szenved ebben a hülyeségben?


2012. jan. 15. 14:34
 1/6 pqpqpq ***** válasza:
szerencse hogy szex kozben nem reszeled a kormod is, mert akkor mar teyleg baj lenne.igy tok normalis
2012. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egy mariska el lazítana hidd el ... :)
2012. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy még jobb lenne, ha néznéd a TV-t. Esetleg csevegnél neten ismerősökkel.

- Csináld, szívem, nyugodtan, addig megnézem a Facebookot.

2012. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én próbálok nem ilyenekre figyelni....csak túlságosan meg akarnék neki felelni...
2012. jan. 15. 14:42
 5/6 pqpqpq ***** válasza:
akkor egyszer pialj be rendesen es ha akkor sem megy a dolog akkor tenyleg baj van :)
2012. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de ne bújj bele más vagy egy elképzelt ember bõrébe... az nem tesz jot és látod m az eredménye: szorongás ... akkor inkább légy önmagad hidd el hogy szeretni fog úgyis és elfogad a szorongásnak meg mondj bucsut mert ha ez így folytatodik tovább lehet h nem lesz továb mert valaki meg fogja unni
2012. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!