Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vizsgaidőszaki feszültséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsgaidőszaki feszültséget hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, barátom dolgozik,én pedig tanulok. Sajnos a mai napon is csak kb óránként egy puszit tudok adni neki,mert hétfőn,kedden és szerdán vizsgázok és arra tanulok,ő viszont egyfolytában azzal jön hogy nem szeretem és azért nem vagyok vele (másik szoba). Hiába mondm neki h azért vagyok a másik szobában hogy tanuljak, míg ő játszik a gépen vagy zenét hallgat, hajthatatlan. Nagyon idegesítő, pedig a tanulási szünetekben melegítek neki kaját,beviszem,utána elmosogatok és friss,meleg teát viszek be neki,aztán folytatom a tanulást. Ha ez a gondoskodás és puszi nem szerelem részemről,akkor mi? Egyszerűen nem érti meg hogy ha tanulni kell,akkor tanulni kell...előző vizsgaidőszakokban is volt ebből probléma,2 éve vagyunk együtt. Mit tegyek,mit tennétek a helyemben, Köszi! (back to learn)
2012. jan. 14. 16:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek,mit tennétek a helyemben, Köszi!"


A helyedben tanulnék, hogy sikerüljenek a vizsgáim.


A barátod pedig vagy képtelen megérteni, hogy tanulnod kell (ha ezt nem képes felfogni, akkor lehet vagy 80 az IQ-ja), vagy pedig erősködik, mert akarnok barom, vagy pedig okos férfi, aki tudja, hogy a nőknek el kell játszani az akarnok barmot.

2012. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen hülye hisztis pasassal nem tudnék mit kezdeni, alapból nem szenvedhetem az érzelmi zsarolást. Ha igazán kemény vizsgám van, én még a telefont is kikapcsolom, muszáj eggyé válnom az anyaggal, amit tanulok. Ha valaki ott nyígna mellettem, hogy már biztos nem is szeretem, nem tenné zsebre amit tőlem kapna. Mondjuk nekem ilyen gondom nem volt, én idegennyelvszakos tanár leszek, az exeim pedig műegyetemisták voltak, mi tudtuk, mi a kemény tanulás, amikor 2 hétig hozzá van ragadva a feneked a székhez vagy a fotelhez. Csukd magadra az ajtót és tanulj, a sírós hapsidat meg tojd le.
2012. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!