Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket ez mennyire zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez mennyire zavarna, ha a párotok ritkábban ír vissza?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeség, de a lila ködös szakaszban titeket mennyire zavar, ha a párotokkal csak msnen tudtok beszélni huzamosabb ideig, és ott mindig csak 10-30 másodperc múlva ír vissza?

Engem azért zavar, mert tudom, hogy mással beszél, nem figyel rám teljesen (hiába mondja), ilyenkor nem tud olvasni a sorok között, stb..


2009. máj. 26. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én valamikor telefonálás közben fórumot olvasok. Pedig imádom őt. Nem tudom miért, csak úgy. Zavaró zavaró, egyesek szerint bunkóság is, de nem feltétlen jelent rosszat.
2009. máj. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Tudom miről beszélsz, én is sokszor voltam ilyen cipőben. Egyszerűen utálom, amikor nem csak velem foglalkozik és félóránként ír 1 mondatot. A pasik nem nagyon tudják megosztani a figyelmüket és ezért sok fontos dolog felett esetleg átsiklanak. Ez igen bosszantó tud lenni. Mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha rád figyelne, mert így semmi értelme az msnezgetésnek.
2009. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg az a nagy hülyeség, hogy a mostani fiatalok msn-en tartják a kapcsolatot. Nem vagyok maradi (és öreg sem), de ezt sose értettem meg. Mikor mi nem együtt laktunk még a párommal eszembe nem jutott volna ez. Ha nem volt időnk, lehetőségünk találkozni beszéltünk egy pár percig telefonon. Ha arra tudtunk volna időt szakítani, hogy órákat üljünk a gép előtt és dumáljunk inkább személyesen tettük volna ezt.
2009. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek az előttem szólóval.


Teljesen időrablás órákat tölteni msn-nel, mindkettőtöknek jobb lenne, ha másra is maradnak időtök. Inkább beszéljetek az msn-en hanggal-mikrofonnan pár percet, vagy amíg van mondanivalótok egymásnak. Addig ő sem tud írkálni másnak, és csak rád fog figyelni.


Ha meg nem figyel, akkor mondd meg neki, hogy:

"OK, látod, hogy most nem is figyel rád, majd jelentkezzen, vagy hívjon, ha szeretne valamit"

Nem megsértődve, csak normálisan!!

Te meg lépj ki az msn-ből és kész, csinálj más, hasznos dolgot.

Segíts otthon, tanulj, olvass egy jó könyvet, talizz a barátnőiddel...

2009. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Számomra is zavaró, hogy később ír vissza meg az amikor azt írja, hogy pilll(pillanat, vagyis 1-2 perc) és iylenkor vol t rá példa hogy 1,5 óra múlva írt vissza, na akkor nagyon ideges lettem
2009. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ott van, hogy csak msn-en tudnak beszélni jelenleg. Miért kell leragadni a lényegtelen részleteken? Mi a távkapcs miatt szinte mindig csak msn-en beszélünk, vagy telefonon. Mivel máshogy lehetetlen.


Amúgy lehet rám azt mondani, hogy hisztis vagyok, barátom is szokta, és lehet, hogy igaza van, de engem az ilyen nagyon ki tud akasztani. 5 percig nem ír vissza, az én agyam meg persze egyből elkezd kombinálni, pedig nem szeretném, de már szinte ösztönösen. Aztán kérdőre vonom, megsértődik és már össze is vagyunk veszve ennyi.

2009. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!