Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keresek magamnak barátnőt, akkor lehet valami bajom? Egy idő után beleőrülhetek?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm és feladtam a csajozást, de valójában nagyon szeretnék és vágyom rá.


Ha meglátok egy lányt aki tetszik, akkor elég hamar belebolondulok. De nem megyek oda hozzá, nem kezdeményezek. Problémáim vannak magammal és úgy döntöttem, hogy inkább egyedül maradok és nem lesz barátnőm. Az is tény, hogy nem érzem magam jó pasinak és emiatt kezdeményezni sincs kedvem.


Azon szoktam elgondolkozni, hogy ez az állapot vajon fenntartható véglegesen? Nem fogok egy idő után beleőrülni?


Amúgy elég érzékeny és önbizalomhiányos vagyok. Mostanság elég zárkózott is. Csak sporttal meg tanulással foglalkozom szinte.


Egyéjszakás kalandokhoz meg egyéb könnyű menetekhez nincs kedvem. A qrvázást szokták még javasolni, de azt én gusztustalannak tartom


2012. jan. 12. 22:43
1 2
 11/16 zseni001 ***** válasza:
81%
Visznek majd a zártosztályra, nem igaz..., hlye vagy, vésd már az eszedbe, hogy te döntöd el azt, hogy lesz barátnőd vagy nem, ha akarsz és nem jön össze, akkor vársz...ismerősöm 30-on túl talált magának barátnőt, nemsokkal utána lett gyereke is. Szerintem ezen, annyira nem kell rágódni, nyilván szar néha egyedül, de kibírod, nem fogsz szívrohamot kapni. Asszed másnak nincs ilyen gondja, csak 1 napig olvasgasd ezt a gyakorikérdéseket és rájössz, hogy értelmes ember vagy (remélem). Mikor volt hasonló bajom, akkor vagy megpróbáltam anyámmal beszélni vagy megemésztettem saját magam és itt vagyok, kockulok a gép előtt és segítek neked remélem. Vegyél már erőt magad basszus és nyomj le száz fekvőt és aludjá már, túl sok időd van...
2012. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
"Az is tény, hogy nem érzem magam jó pasinak és emiatt kezdeményezni sincs kedvem." - Törődj magaddal 1 kicsit. A külsőddel leginkább. Legyen önbizalmad, hidd el, h labdába rúghatsz, és kezdeményezz. A csajok nem fognak, erre ne is várj, ez nem az ő dolguk.
2012. jan. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem kell attól begrízelni mert nincs csajod. Nekem sincs csajom bár én jó pasinak tartom magam és mások is :)) de most nem rólam van szó. a lényeg h járj sokat edzeni szolizd le magad legyen jó a hajad meg adj magadra. Ha te elégedett vagy magaddal akkor sugárzik belőled a magabiztosság. Most megint magamat hozom példának, mert általában mindenhol megnéznek. Légy magabiztos adj magadra és edz sokat akkor nem lesz gáz.

Hajráááááááá

2012. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 aszomszedneni ***** válasza:

az utolsó bekezdésig , mintha egy picit rólam szólna ...o_O


szóval én 25 évesen még így nem őrültem bele , mert van dolgom egyéb is , minthogy ezen rágódjak . magyarul , amíg le tudod magad kötni mással , addig nem fogsz ebbe bele őrülni .

2012. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Dorian Grey válasza:
Akkor lesz csak rengeteg bajod,ha lesz barátnőd!
2012. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Általában amilyen elégedett vagy magaddal, annyi az önbizalmad is, amit kifelé tudsz sugározni. Na ez az a külsőn kívül, amire mennek a csajok. A suliba van 1 csávó, aki eléggé csúnya, de annyit dumál, hogy a végén elhiteti magáról, hogy ő a megszerezhetetlen szépfiú.

Ha ez nem megy -> go to pszichológus. És nem hülyeség, tényleg segíthet!

2012. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!