Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek? Vagy ne tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek? Vagy ne tegyek semmit? Tobb lent-->

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy 13 eves lany vagyok.Van egy lany aki szinten 13 eves, es nem ismerem csak kb 2honapja.Sose lattuk egymast, de messengeren s itt ott mar olyan"a legjobb baratno" kapcsolatba allunk.Arrol lenne szo, hogy most van egy baratja, aki azt hiszem hogy vagy 19-20 eves lehet, es olyan pedofil, rossz csaladbol valo, kicsit ciganyos fele fazon!!!Nagyon zavar, ha valahanyszor meglatom, a csokolozos kepuket a facebook-on.Lattam valameik nap a statusaba, hogy "nem erdekli, hogy ki mit mond a baratjarol akkor sem szakit vele"es akor megaltam es elgondolkodtam rajta, hogy szoljak e neki, hogy allitsa le magat vagy sem.Szerintem hibat kovet el.Szeretnek szolni neki, hogy vigyazzon, es haggyon bekit az ilyesminek,de felek, hogy kitamad.Mit tegyek?Szoljak neki?Vagy inkabb hagyam?
2012. jan. 11. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt a rohadt.... hát segíteni nem tudok, de beteges viselkedés.
2012. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Macs1209 ***** válasza:
Ha életbe nem találkoztatok még, akkor szerintem a te véleményed is ívesen lesz@rja. Sőt, a barátság romlására mehet... Viszont tény és való, meg fogja szívni, de addigra már mindenki ott fogja hagyni, és magára marad (értem úgy, hogy elüldözi a barátokat).
2012. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát jó lenne szolni be fog sértödni de törödj bele...ha pedofil elöbb utobb le fogja fektetni ha akarja ha nem szóval ezt a barátnöd be bukta.....inkább hagya a pi be mint hogy 14 évesen megdugják szolj neki biztos ki akad de ez bene van a pakliban
2012. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp beszélj vele, téged is el fog hajtani, ez szinte biztos, de majd megtanulja a saját kárán. Sajnálom egyébként, de 13 évesen még nem a pasizással kellene foglalkoznia.
2012. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos ha még élőben sem találkoztatok, nem sokat fog adni a te véleményedre. Pedig igen becsületes dolog tőled, hogy aggódsz érte.

Szólhatsz neki, de nem hiszem, hogy sokra mész. Esetleg megpróbálhatsz szólni egy közeli barátjának, vagy nem is tudom, talán akár a lány anyjának is. Egy 13 évesnek nem való még a pasizás, pláne nem egy 20 éves csávóval.

2012. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De mar tiszta borzalomma valt az egesz.Olyan kepmutatoan becezgetik egymast kozonsegben "pinam, pucam," s ilyenek...hogy mar idegesit is az aggodalom mellet.Es lehet, hogy megkene probalnom, de felek a haragjatol!
2012. jan. 11. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!