Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a szánalmasabb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a szánalmasabb?

Figyelt kérdés
(3 közül) Ha egy huszonéves egyedülálló ronda pasi, nyivákol fórumokon, gyk-n hogy miért ilyen az élet / feladta az egészet és wow-zik vagy kockul / próbálkozik orrba szájba
2012. jan. 11. 15:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Aki nyervákol.
2012. jan. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te.
2012. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Le vagy maradva kedves kérdező kb. két hónappal. Most Skyrim szezon van. :-P
2012. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én huszonéves ronda pasi vagyok. Időnként nyivákolok fórumokon, gyk-n, hogy mihez kezdjek magammal. De igazából feladtam az egészet. Nem kockulok, van annál jobb dolgom is. De próbálkozni nem próbálkoznék. Ha egy ilyen srác próbálkozna, nem mondanám szánalmasnak, mert érthető, ez a természetes. De ha arra gondolok, hogy én próbálkoznék, akkor magamat elég szánalmasnak érzem. Szal inkább nem.


A fórumozással meg nem értem mi a baj. Azért vannak a fórumok, hogy beszélgessenek rajta az emberek, elmondják hogy mi a bajuk és tanácsot várnak. Akinek nem tetszik az ne olvassa. És hányan vannak még mások, akik széttrollkodják az ilyen fórumokat? Azokra nem mondjátok hogy szánalmasak vagy hogy ők teszik tönkre az egészet?


Am én inkább azt javaslom neked, hogy fórumozgass, derítsd ki mi a baj veled, változtass magadon, szedd össze magad és próbálkozz.

2012. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hehe Skyrimot nyomom ezerrel és mellete van barátnőm.. Nemis akármilyen... Meg sok embert ismerek aki wowozik és van bnője..:D szval erről ennyit:)
2012. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy csak ronda pasik kockulnak ezzel-azzal, ismerek jóképű kockát is akinek van csaja meg bulizik is mellette. Csak többségükben ronda pasik, akik ott tudnak csak érvényesülni.
2012. jan. 11. 17:08
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves előző, attól, hogy valaki ronda és kocka, még lazán lehet a jövőben a főnököd, megnézném, hogy akkor te hogyan érvényesülnél.
2012. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!