Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A egyik barátnőmnek van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A egyik barátnőmnek van egy új pasija tegnap beszéltem vele és azt mondta nagyon tetszek neki. Azt mondta, hogy miattam ott hagyná a barátnőmet. Szóljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 11:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akk valami más lány ismerős. Valahogy biztos csőbe lehet húzni. De am ha a barátnőd ott van meletted a gépnél és előtte elmondtad neki a szitut akk lehetsz kicsit kezdeményezőbb is. Így azt hiheti a srác h meg gondoltad magad
2012. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kiscsaj69 ***** válasza:
Egyszerű mint a pofon!Vedd fel a telefondora mikor olyanokat mond neked,biztos van olyan funkció a telefonodon,hogy hangfelvétel,na azt elindítotd,és már mehet is,utána lejátszod a barátnődnek,és ennyi!Csak ügyelj rá hogy a barátnődröl is szó essen,és hogy mond a srác nevét,mert lehet különben azt mondaná hogy nem is a barátjával beszéltél!
2012. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én szólnék neki. Ha nem hisz neked, az már nem a te gondod, viszont akkor elég valószínű, hogy máskor is meg fogja majd tenni ezt, és a barátnődnek előbb-utóbb fájdalmat okoz. De miért ne hinne? Barátnők vagytok elvileg.
2012. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
megmondom neki és talán elhiszi
2012. jan. 11. 12:12
 15/15 anonim ***** válasza:
Qrj vele.
2012. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!