Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam a lakótársamba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a lakótársamba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, és novemberben összekötlöztem egy sráccal, mert nagyon gyorsan kellett kivenni az albérletet. Azt akkor is láttam, hogy jóképű meg sportos, de utána derült ki mennyire jó pasi. Ő lakótársként néz rám, csajozik rendesen. Iszonyat, amikor felhozza a barátnőjét, én meg hallgatom a sikongatását, amikor dugja. Alig bírok magammal, amikor a fürdőszobából kijön a kis szűk boxerében. Kikészülök. Mit csináljak, mondjam el, hogy szerelmes lettem belé? Mi van, ha elköltözik és soha többé nem látom? Járt még valaki így?
2012. jan. 10. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha igazán kell neked a pasi, akkor játssz nyílt lapokkal, terítsd ki a kártyáid az asztalra, vallj színt, egyértelműen mondd a szemébe, hogy szereted, vidd kenyértörésre a helyzetet. Azért legyél direkt és ennyire brutálisan őszinte, mert könnyen meglehet, hogy ha nem beszélsz nyíltan, valóban elszalasztod egy életre! Vesztenivalód semmi, max. belemondja a szemedbe, hogy nem jössz be neki, de akkor se keseredj el, találsz még olyan pasit, aki bejön majd úgy igazán!


Sok sikert! :)


21/L

2012. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Paradoxon a leírás.."csajozik rendesen; barátnőjét".


Ha nincs állandó barátnője, akkor viszont az aktuális szót használnod kell.

2012. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
nekem nem jönne be,hogyha mindig csajozik és felviszi a csajokat,és mindig mással fekszik le,ha nincs állandó csaja,csak du.ni akar,akkor ezt melletted is ugyanúgy megteheti
2012. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

igen második:D most akkor barátnője van vagy csajozik?


milyen csajokkal látod? hasonlítanak rád? mennyit beszélgettek?

2012. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, november óta a mostani a harmadik lány, akit felhozott. De az első kettőt csak megdugta és annyi. Ezzel a lánnyal pedig kb egy hónapja van együtt. Amikor összeköltöztünk tisztáztuk, hogy csak lakótársak vagyunk. Szerintem bejövök neki, mert akkor mondta viccből, hogy ha nem engedem, hogy lányok feljárjanak hozzá, akkor az én ajtómon kopogtat. :) Bár így lenne... Mióta az a barátnője van, kevesebbet beszélgetünk.
2012. jan. 10. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mozdulj rá, mivel életed csak egy van.

Hiszen a lehetőségek:


1) Összejön és majd alakul valami. Vagy egy életre vagy egy időre, de összejött


2) Parázol, hogyha próbálkozol nála elköltözik és nem lesz semmi.

3) Nem csinálsz semmit, s ő meg tartja magát a megállapodáshoz és nem lesz semmi.


Akkor mi legyen? Cseveghetünk még, a gondolod.

2012. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne habozz

Ne várj

Ne kételkedj


Egyszer élsz

Egy életed van

Második esélyek nincsenek


A pillanat varázsa elmúlik

Az utak elválnak

Utána már csak a sajnálkozás marad


Nincs vesztenivalód!


Ne netezz, hanem beszélj vele! Még ma! Minél előbb!


A tutyimutyiság miatt tudod mennyi nagy szerelem szalasztódott már el???

2012. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg hogy mi volt,ha elmondtad neki
2012. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma nem tudok vele beszélni, mert feljött a barátnője, és gondolom mindjárt kefélni is fognak. Kivagyok ettől
2012. jan. 10. 20:46
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 20:04 vagyok


S mi lenne ha taktikáznál?

- Beszélgess vele a barátnőjéről (amikor az nincs ott), hogy szerelmes-e bele vagy sem?

- Néha legyél te is valami szexi cuccban, te is eljátszhatod a "bugyiban-topban jövök ki a fürdőből", s megállsz vele csevegni. Nem azt mondtam mindig, de olykor.

- Érintsd meg a könyökét, vállát olykor-olykor. pl.: amikor ül a konyhában ellépsz mellette vagy valami hasonló helyzetben

- Kérj tőle valamilyen szívességet, hogy segítsen neked.


- S még ott vannak a felőttfilmes fogások :D : nyiss be amikor zuhanyzik véletlenül s 5 másodperccel később lépj ki, mint ami indokolt és látványosan nézz végig rajta. De ezt ne most azonnal.


Stb.stb.stb.stb.

2012. jan. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!