Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clin kérdése:

1 hónapja megismerkedtem egy dekoratív, művelt hölgyel. Én ennyi idő alatt Belezúgtam, elmondtam neki, az érzéseimet, azt mondta hogy akkor szakítunk, mert még csak az ismerekdési fázisban vagyunk. Hogyan tudnék újra összejönni vele?

Figyelt kérdés

2011. dec. 31. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt buktad öcsém.. ez az öcccséééém!
2011. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,de azért hátha van egy pici esély..
2011. dec. 31. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
azt tanácsolom ne találkozz vele, hadd hogy keressen ha fontos vagy neki és talán újra összejöttök..egyéb ötlet nincs de ilyen idióta dekoratív nőt..
2011. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
örülj, hogy kirúgott, ez dinka
2011. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Megfogadom a tanácsotokat.

B.U.É.K!!!

2012. jan. 1. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!