Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Születésnapjára szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnapjára szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés
Párom születésnapjára azt terveztem, hogy itthon finom vacsorával várom, majd egy kis édességgel, ezután forró fürdő ketten, majd innenmárnempublikus....természetesen az a nap nem úgy fog erről szólni, ahogy általában, hanem maximálisan az Ő kívánságait nézem majd. (Nem mintha amúgy nem így lenne:) )Aztán mivel hétköznapra esik, hétvégén egy állatkerti látogatást tervezek, ugyanis ő mondta, h szeretne elmenni Velem:) Még tanulok, így remélem lesz elég pénzem erre is....tudom h kevés, de azért ti örülnétek neki? /Két és fél éve vagyunk együtt, ő 34/F én 24/L/
2012. jan. 9. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
többet ér, mint egy ajándék. emlékezetes marad.
2012. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem ez simán jöhetne ! ő is biztosan örülni fog neki :)
2012. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10 év? Ez most komoly?! Nade m1 en sem szeretem ha nem adnak választ a kérdésemre... Szval. Igen :) ez nagyon jó. :)
2012. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jól csinálod!!! :)
2012. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jó lesz az :) a 10 éven meg sztem nem kell kiakadni, ebben a korban már nem számit.. más lenne ha a csaj 17-18-19 lenne..
2012. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És ha az ő kivánsága, hogy az állatkertben szexelj az elefánttal?
2012. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, 10 év :) Én sem így terveztem, de így alakult :) Nem hiszem, h elefántszexet szeretne, azért nem így értettem azt a részt, hogy az "Ő kívánságait nézem majd" :D Jöhetnek még válaszok:) Köszönöm az eddigieket:)
2012. jan. 9. 22:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!
2012. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lesz,csak az állatkert nem biztos,hogy jó ötlet.Mondta,hogy szeretne elmenni veled,de biztos ,hogy ilyenkor télen.Talán úgy értette,hogy valamikor tavasszal vagy nyáron szeretne elmenni.Szerintem ezt előbb kérdezd meg tőle,.
2012. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!