Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy fiú, akinek szerintem tetszem, de nem igazán tudom eldöntetni. Voltunk egy szer versenyen és többször átkarolt meg hasonlók, ám van barátnője, vagyis egyik csaj követi a másikat és mindig várja, hogy én mit reagálok, ha szakít vagy összejön egy új lánnyal. Valamint mindig érdekli őt, ha nekem "udvarol" valaki.
2012. jan. 9. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismételten fel kell tennem ezt a roppant érthetetlen kérdést. Miért nem kérdezed meg tőle?!
2012. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz: Talán ha megkérdeznéd.
2012. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nekem nem tetszik, és ha feltenném a kérdést és IGen akkor gáz van mert nekem nem jön be, ha meg nem tetszem neki akkor megint gáz van mert akkor azt hinné hogy ....na értitek
2012. jan. 9. 17:21
 4/9 A kérdező kommentje:
szóval a megkérdezés nem jön össze, mert ha kérdeznék így is úgy is rosszul jönnék ki belőle,
2012. jan. 9. 17:24
 5/9 A kérdező kommentje:
viszont jó volna tudnom, mert most jó barátok vagyunk, de ha tudom, hogy tetszem neki, akkor már nem igazán akarom hogy félreértsen
2012. jan. 9. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek: azzal,hogy itt kérdezgetsz idegen embereket, meg amit írtál, abból egyértelmű,hogy érdeklődsz az irányában, azaz tudat alatt neked is bejön a gyerek.
2012. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor is az lenne a legcélravezetőbb ha vele beszélnéd meg.
2012. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamóca.. ***** válasza:

"mindig várja, hogy én mit reagálok, ha szakít vagy összejön egy új lánnyal" ez miben nyilvánul meg?

amúgy lövésem sincs hogy tetszel-e neki, csak el sem tudom képzelni hogy miből vontad le a következtetést hogy várja a reakciód

2012. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A reakcióm, hát kérdezi, hogy mit szólok hozzá, stb., amúgy emg nekem TÉNYELG NEM TETSZIK arról tudnék, valamint, azér térdekelne mert én BARÁTOT látok benne akit nem szeretnék elveszíteni.
2012. jan. 9. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!