Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyik pillanatról a másikra megváltozott és lelépett? Volt barátnő szitu.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 23 éves lány vagyok. Nemrég összejöttem egy pasival,pár évvel idősebb csak nálam. Ő volt az eddigi legaranyosabb pasi,akivel találkoztam. Figyelt rám, keresett, törődött velem. Elkezdtünk járni,aztán pár hét mulva lelépett. Korrekt volt,mert arra hivatkozott,hogy a volt barátnőjét szereti még ( akivel 9 évig voltak együtt, ő volt az első nagy gyerekkori szerelme ugymond). Mondanom sem kell a szivem szakad meg . Annyira szeretném visszakapni, de állítólag nem stabilak az érzései így inkább egyedül szeretne mradni. Azóta eltünt, nem is keres, nem reagál semmire ha keresem. Mi tévő legyek?
2012. jan. 9. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igazából simán lekoppintott téged ,csak nem volt benne gerinc, hogy ezt a szemedbe mondja, ezért csendben, angolosan távozott
2012. jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macs1209 ***** válasza:
100%

Őszintén... keress másikat.


Lehet hogy törődött, de akkor se te voltál életében a nagy Ő, hogy azért jöjjön veled össze, hanem mert ahogy írtad is, előtted nagy szerelem.. aztán csak 1 pótlék..


Nem bántani akarlak, de lásd be, ez a hozzáállás (hogy

elérhetetlen lett) nem helyes. Sokkal jobb embert fogsz

találni. Egy cseppet se bánkódj miatta.

2012. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak annyira bánt,hogy nem akar velem szóba állni. Amikor utoljára beszéltünk elmondta,h. nem én vagyok a hibás,az ő érzései instabilak. És még utánam szólt,hogy de azért beszélhetünk még.Ehhez képest nem reagál semmire, igaz már nem keresem. De én szeretnék vele kibékülni,mert szeretem :( Nem tudom mit csináljak.
2012. jan. 9. 11:14
 4/7 Macs1209 ***** válasza:

Bármi, ismétlem bármi is történt közöttem és valamelyik ex között, ha keresett, elért, ha pl aludtam, és akkor hívott, visszahívtam, akár évek múltán is. Bár soha nem

újraépítési céllal hívtak, ezt megbeszéltük.


Nem lehet, hogy csak te fújod, fel, és csak hülyített ?

Kellett valaki, aki önigazolást ad neki, hogy nem rossz

csóka, megvolt, aztán vagy visszahúzott az exhez, vagy

orrba-szájba csajozik, vagy akármi..

Ilyen nincs, hogy nem stabilak az érzései, attól még nem

dob el az ember maga körül olyant, akinek fontos.

2012. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van. De nem hiszem,hogy hülyített. Bemutatott a szüleinek, elvitt magával céges bulikba.felvállalt.

Nem lehet,hogy mivel eddigi élete során egyetlen nővel volt csak, nincs elég tapasztalata? És nem tudja mit kell tennie ilyenkor? Mert én láttam rajta,hogy nem vagyok neki semleges,tudom jól. Egyik nap még "szeret",másik nap meg már eldob? Azt mondta nem tudja mi van vele,de jobb neki egyedül.

2012. jan. 9. 11:21
 6/7 Macs1209 ***** válasza:
100%

Nekem a jobb egyedül egy kapcsolat után volt.

Úgy veszítettem el egy lányt, hogy azt nem lehetett

visszafordítani.

Akkor leültem, és évekig nem kellett senki, mert féltem,

ha valakit megszeretek, elveszítem.

Nem utasítottam el senkit ez idő alatt, mivel nem mentem

olyan helyre, nem ismerkedtem, nem kerestem emberek tár-

saságát.


Tehát ha belekezdek egy kapcsolatba, akkor nincs hátraarc,

igenis tartson a végsőkig. És hogy csak úgy lelépek, o-

lyan nincs...


Ezért mondom, hogy valami nem okés, és nincs olyan, hogy

egyedül jobb, mert ki ne örülne annak, hogy van valaki,

aki érez iránta, aki hozzá bújik (még ha nem is sex, csak

úgy), akire számíthat, és akit (ha azonnal nem is) megsze-

rethet, és kitart mellette...

2012. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki csak úgy lelép(tök mindegy milyen az előélete,meg hány éves kapcsolata volt előtted,meg mennyire stabil!),ahhoz no comment.


Nnem reagál semmire,mert nem akar tőled semmit.Ennél jobban már nem is tudnál meghunyászkodni!

Szóval a saját érdekedbe,ne keresd őt,kerüld el jó messziről..Tudom,hogy ez a legnehezebb,de hagyd a dolgokat.

2012. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!