Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most segíts, ha tudsz! Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most segíts, ha tudsz! Aki emlékezik a lelki szemetesládás kérdésemre, lehetőleg az írjon. ( persze mocskolódni is lehet) Tudsz ötletet adni?

Figyelt kérdés

Találkoztam a barátnőmmel, és elmondtam neki az érzéseimet. Azt mondta, hogy már egy ideje Ő is érzékelte, hogy másként viselkedek vele. Nagyon kedvel . Régóta ismerjük egymást. nem szeretné megszakítani a barátságunkat, de jobbnak látja, ha nem találkozunk többet. Én a padlón vagyok. Mindent megtennék azért, hogy ne szakadjon meg a kapcsolatunk, még ha barátság is marad örökre. Persze tudom, hogy én szerelmes lettem belé. Hogy miért most, és eddig nem, azt nem tudom. Ez most nem érdekes. Mit kellene tennem, hogy megmaradjon a kapcsolat.

Azóta nem veszi fel a telefont és SMS-re sem válaszol.

Ő egyedül él, nincs kapcsolata senkivel már vagy 2 éve.

Mit lépjek?


2012. jan. 9. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A hölgy fél, nem kicsit azzal szemben nagyon. Írj neki egy rendesen megfogalmazott levelet. Ezután dobd be a postaládájába. Személyesebb mint egy SMS, próbáld neki beadagolni a helyzetet. Sajnos rajtad kívül senki nem tud tenni semmit az ügyben, én csak sok szerencsét kívánok.
2012. jan. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

,,nem szeretné megszakítani a barátságunkat, de jobbnak látja, ha nem találkozunk többet."


Itt sántít a dolog a hölgy részéről. Ennek ellenére, ha te mindenáron akarod, akkor én azt tudom tanácsolni, hogy keresd fel személyesen.

2012. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, írj neki levelet. De előbb hagyd békén kb. 1 hétig.
2012. jan. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menj a fazba hagyd ott ha nem csaholsz majd akkor ő fog neked hidd el
2012. jan. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, hogy a lány:

1, beveszi a kamu szöveget, hogy ilyen helyzetben meg kell szakítani minden kapcsolatot.

2, a kamu szöveg erősebb benne, mint az irántad érzett barátság.

Ezek után én hagynám a lecsóba, és szóba se állnék vele többé.

2012. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem próbáld elfelejteni ˙( viszont ha nem megy ásd el magad XD)
2012. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!