Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok VV Attila és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok VV Attila és Muri Enikő kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Szerintem egymáshoz illenek :D..olyan jól mutatnának egybe
2012. jan. 7. 15:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

F*sz a Blikk meg ezek a szarok...Amúgy meg elég csak rájuk nézni egy értelmes embernek egyből leesik h kamu-.-

Csak annyit mondok,hogy egyik ismerősöm is jelentkezett erre a szarra(meg is bánta),ahol elég sok mindent megtudott...Már a nyáron mondta nekem h ők össze fognak jönni és így is lett;)

2012. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Szerintem Enikőnek kezd kellemetlen lenni ez a nyomulás. Elég kínos tud lenni ha valaki így rádnyomul és próbálod megértetni vele, hogy mi a helyzet (persze úgy, hogy lehetőleg ne ásd el magad, mert ez mégis csak TV népszerűség...). Nem irigylem Enikőt.
2012. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Jól elvannak. Szerintem szimpatizálnak egymással. Attinak bejön Enci, fordítva már kevésbé. Ha Atti kijön a villából minden ujjára lesz csaja, Enikővel meg haverok maradnak.
2012. jan. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Végre 2 normális komment:D
2012. jan. 9. 08:32
 25/25 anonim válasza:
Ez nem kapcsolat, Enikőnek nem tetszik Attila.
2012. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!