Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok VV Attila és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok VV Attila és Muri Enikő kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Szerintem egymáshoz illenek :D..olyan jól mutatnának egybe
2012. jan. 7. 15:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Azt h ez az egész,h az X-faktorosok összejönnek egymással csak KAMU! Direkt a nézettségért csinálják.Vera és Gergő "szerelme" is csak kamu!!Nem kell ezeknek hinni!És ezeket én mind biztos forrásból tudom...
2012. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 PT-Daniel ***** válasza:

WOA! Imadom a konspiracios elmeleteket!!!!


Na, ki az a pizos forras? A blikk, netan youtube?

Kerlek, oszd meg velünk titkaidat!

2012. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Lógjanak mindketten!
2012. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
mi az a biztos forrás?
2012. jan. 7. 15:55
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarország nagy része nézi"

A 2-3 millió megvezetett ember mióta a nagy része?Kb 10 millióan vagyunk,tehát akkor én abba a 7-8- millióba tartozom aki nem nézi.Szerintem ez nagyobb nem?

2012. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Őszintén??

Enikő egy gyönyörű fiatal híres nő, tanult is ráadásul, Attila meg egy bunkó senkiházi troger f.sz, 2mickey eger füllel...

2012. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

honnan vetted h 2-3 millió?

Szerintem többen vannak még ha nem is rendszeresen de bele-bele néznek azért sokan ;) .. Ahol én lakok itt is szinte mindenki h jajj de hülyeség..mégis nézik:)))

2012. jan. 7. 16:02
 18/25 Utcakultúra ***** válasza:
56%

A műsor Magyarország legnézettebb reality-jévé nőtte ki magát az évek során. A Való Világ 1 és a konkurens Big Brother párhuzamosan futott a képernyőn egyazon műsoridőben. A VV első szériája 1,5 milliós nézettségével még csak szorongatta a Nagy Testvért. A nagy áttörést a Való Világ 2 jelentette, mely 1,75 millió nézőjével „kiütötte” a BB2-t. A hatalmas sikerre való tekintettel az RTL Klub elindította első magyar fejlesztésű valóságshow-jának harmadik sorozatát, a Való Világ 3-at. 2010-ben, 6 évvel a Való Világ harmadik szériája után az RTL Klub ismét műsorára tűzte a produkciót. A kezdeti nehézségek után a műsor végül beváltotta a nézettséghez fűzött reményeket.

[link]

2012. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%
Figyelj nekem halvány lila gőzöm sincs ki ez az Attila meg Enikő,de őszintén megvallva baromira nem is érdekel.Az se tudna érdekelni ha Kiszel Tünci és Alekosz beszállna közéjük és ők négyen gruppenbe nyomnák.Szóval engem tökéletesen hidegen hagy ez az egész kereskedelmi média féle néphülyítés.
2012. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hmmm ez már kapcsolat? :DDDDDDDDDDDDDD
2012. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!