Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan ennyire fontos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ennyire fontos? Nektek lányoknak is ennyire fontos?

Figyelt kérdés
2 hónapja járok a barátnőmmel és mindenki tudja, hogy a barátnőm. A barátnőm meg tudja, hogy a Facebookot csak arra használom, hogy a külföldi ismerőseimmel tartsam a kapcsolatot, ennek ellenére szeretné, hogy jelezzem, hogy kapcsolatban vagyok faszbukon. Nem képes felfogni, hogy aki fontos az életemben az úgyis tudja, hogy van barátnőm és nem azért nem rakom ki mert szégyenlem, hanem azért mert kb semmi sincs fent rólam az oldalon, csak amiből azonosítani tudnak a külföldi ismerősök azaz egy kép. Más lányoknak is ennyire fontos?
2012. jan. 6. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem pl hidegen hagy az egész fészbúk. 17/L
2012. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 PT-Daniel ***** válasza:
Valtoztasd a statuszodat, aztan allitsd be ugy, hogy csak ö es az ö ismerösei lathatjak!
2012. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek fontos, de például nekünk kint van fb-n a párommal és olyan jó ránézni, hogy Kapcsolatban, párja . xxxx. mert nemtudom, olyan jó érzés, büszke vagyok arra, hogy az enyém és senki másé, lehet, hogy a barátnőd úgy érzi ebből, hogy ténylege szégyenled, vagy valami. De szerintem felesleges ezen veszekednetek, mert ha neked tök 8, neki meg nem, akkor érdemesebb lenne azt az utat választani, ami neki fontos, és ráadásul nem egy megvalósíthatatlan dolog, amit kér, hát ha ez teszi boldoggá, miért ne? Belekerül két kattintásodba... Belehalsz.
2012. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ő is ugyanennyi joggal kérdezheti, hogy miért halnál bele abba a pár kattintásba.
2012. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán használom, képem sincs fent, de az az egy kint van, hogy kapcsolatban vagyok és a dátum. Nem olyan fontos az oldal, de jó érzés, ha látják, hogy tartozom valakihez.
2012. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kérdés feltétele előtt megváltoztattam, csak érdekelt, hogy másoknak mennyire fontos.
2012. jan. 6. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki valóban ismer az oldalon, tudja, hogy van barátnőm, aki meg nem ismer annyira, annak meg miköze hozzá?


A FB-on elég sok olyan ismerősöm van, aki csak felszínesen ismer vagy munkatárs... stb. az ilyenek miatt nem teszem ki, meg amúgyis csak egy kép van fent rólam, nem igen használom a FB-ot, csak arra, hogy bármikor el tudjon bárki érni és ehhez ne kelljen a privát e-mail címemet vagy telefonszámomat megadni.

2012. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de egyet értek veled. az exem sokáig nyaggatott hogy fogadjam már el, hogy ki legyen téve hogy együtt vagyunk, de hasonló okokból nemet mondtam. aki ismer, tudja, aki nem ismer, annak meg semmi köze, s kész. csak szánni tudom azokat is akik egyik nap kirakják hogy kapcsolatban ezzel és ezzel, aztán néhány nap múlva meg már azt látom hogy xy már nincs kapcsolatban hanem egyedülálló... és akkor jönnek a kommentek hogy jaj úgy sajnálom hogy nem jött össze... -.-

Én azt sem rakom ki ha kapcsolatban vagyok. Majd ha úgy érzem elég komoly a kapcsolat, és tudom hogy nem megyünk szét a közeljövőben... igen, akkor talán én is státuszt váltok..

2012. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Htá én kirakom, de a hozzá "járó" posztot mindig kitörlöm. nincs szükségem a véleményükre...
2012. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!