Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet csajokat szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet csajokat szerezni ahol nincs szórakozó hely?

Figyelt kérdés
Egy Faluban lakom egy diszkó nincs csak kocsma ami tele van részeg emberekkel de nőt sehol se találni hogy lehet így csajozni?? Segítsetek már hiába adok a kinézetemre ha nincs csaj aki lássa :S Mit tegyek?
2012. jan. 5. 18:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
oh h kabbe xD
2012. jan. 5. 18:40
 12/20 anonim ***** válasza:
Azért ez elég bántó volt utolsó, akármennyire is nem annak szántad.
2012. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Jézusom, olyan helyen a legkönnyebb csajokat szerezni ahol nincs szórakozóhely :D Mert a szórakozóhelyeken többnyire 3-4szer annyi a fiú mint a lány ráadásul csak a pasik 10%-át veszik észre.. szal örülj hogy nincs
2012. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
jó de mégis hogyan csajozzak be ??
2012. jan. 5. 18:41
 15/20 PT-Daniel ***** válasza:

Ha falun laksz, bizos van kertetek. Szerezz egy nagyon aranyos, pici kutyat es setaltasd minden nap! (Ne hazörzöt, ne lancon tartsd - az ugyis embertelen, neveld, jatssz vele. Ha okos, meg segit is becsajozni!)


Ez a csali! Akkor maguktol jönnek oda a lanyok. Minden nap ugyanakkor vidd el setalni a kutyust. Neten lehet ingyen talalni, azzal nem lehet gond. Menhelyeken is örülnek, ha valamelyik kutyus gazdira talal.


Amugy suli nincs, ahol lehet ismerkedni?

2012. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Suli van de olyan mint munkahely csak munka szünet nélkül Labradorom van :S de nem lehet elvinni sétálni mert utánna képes kimászni mert vittem már el :S
2012. jan. 5. 18:45
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyébként soha nem értettem, miért nem kérdezed meg apukádat? Általában a férfiak szeretik tanácsokkal ellátni a fiukat. Én nyugodt szívvel megkérdeztem még kamasz koromban anyut, hogy mégis mit rontottam el, és válaszolt is. Semmi nincs ebben. Az élet rendje, hogy egyszer mindenki elkezd magának párt keresni.
2012. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne vegyél kutyát feleslegesen ha amúgy meg nem érdekel. Sok a fenntartása, főleg hogy van ebadó is.
2012. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hol laksz és hány éves vagy?
2012. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szolnok mellet 18
2012. jan. 5. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!