Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az a szórakozó hely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a szórakozó hely Budapesten, ahol a igazán könnyűvérű lányok vannak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Erre én is kiváncsi lennék:DSzerintem(tapasztalataim szerint)Nem hely, hanem inkább egyénfüggő, de álltalában discokban van a legtöbb.De ott se mind az.Konkrét helyre viszont én is kiváncsi lennék:D

Jah közben eszembe jutott hogy talán a Zöld Pardon, de ott is vegyes.

2009. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mindenhol vannak ilyen lányok.
2009. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Első vagyok.

Persze vannak mindenhol, de szerintem ő olyan helyre gondol ahol gyakran megfordulnak az iylen lányok.Fiatalabb korosztálynak a Bank volt ilyen.Szerintem olyasmikre gondol.(Csak gondolom nem 12-13 évesekre)

2009. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A Bank ovidiszkó. :)


Tényleg érdemes lenne tudni, hogy hány éves a kérdező. Belső-Erzsébetvárosban és Terézvárosban éjszakánként látni egy-egy orális kielégítést telefonfülkékben és kapualjakban egy koktélért cserébe. Ha ilyen ribikre gondolsz, a Király utca környékén bármelyik szórakozóhelyen találsz ilyet...

2009. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akár ilyenre is gondoltam...:D 19/F
2009. ápr. 24. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megint első:D

Én még csak most leszek 18, szoval ilyen "tini" helyekre járok még.(DnB partyk,Vörös yuk,Dürrer kert,Zp)Ezeken is van idősebb korosztály(30-40 elvétve néha).Ha ilyesmi korú vagy szerintem nehezebb, mert elég sokan még nem élnek nemi életet pl.Ha elmúltál 18 Szinte bárhova elmehetsz bulizni.

Szerintem is iylen nyugati,Király utca felé nézelődj.Belváros forgalmasabb részeiben.Blahánál szoktam Mammutnál és Deáknál sok embert látni éjszaka, meg persze az elöbb említettekben.

2009. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, közben írtad a korod:D

Keresgélj és ha nagyon nem találsz ülj be egy taxiba és mond el a taxisnak milyen helyet keresel.Aki egész éjjel évek óta

fiatalokat fuvaroz(többnyire) csak tudja:)

2009. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi helyek közül, ahol voltam a fehérvári úti club sensation olyan. Egyik haveromnak megvolt ott egy csaj, pedig nem is néz ki jól és 16 éves. A WC-ben történt meg az egész. Szóval én azt a helyet ajánlom.:)
2009. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha tényleg konkrét helyet akarsz akkor monyjuk az SM's cafe, ott van a blaha és az asztoria között, 3 hetente vannak Fetish party-k ott vannak...
2009. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha sok pénzed van,a hajógyárin bármelyik szórakozóhelyet bátran ajánlhatom.Viszont ha nincsen audi ttd ,mercid,vagy minimum BMW-d,akkor ez nem jó tipp:-)
2009. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!